bugün

https://www.birgun.net/ha...ar-hapsi-isteniyor-346939

ortada mahkeme kararı olmadan birine ağzınıza geleni söylerseniz bunun bir yaptırımı olur tabii ki.

linç kültürüyle hareket edip gaza gelmemeyi öğrenmesi lazım herkesin.
suçsuzluk karinesi denen hukuk teriminden haberi olmadığı için hakkında hapis cezası istenmesi normaldir...suçu ispatlanana kadar herkes suçsuzdur...bu durum tüm sosyal medya kullanıcısı klavye delilkanlılarına ders olsun...
ezgi mola senin adına üzüldüm ama yaptığın şeyin suç olduğunu bilmen gerekirdi üzgünüm...
Arkadaşlar bu karara doğru diyenlere hatırlatırım bu ülkede ümitcan uygun bir kadını öldürdüğü için değil başka bir sebepten içeri girdi bu kadın sadece bir şerefsize hakaret etti diye hapis cezası alıyor bu saçmalık artık ayrıca göte göt demenin nesi yanlış?
Ezgi Mola hatalı ve hatalı olmasına rağmen sosyal medyadakinler destek veriyor gündem bile yapmışlar.
Bu ülkenin ben sonunu hiç parlak göremiyorum.
Biri sucludur gerçekten tecavüzcüdür hepimiz sonuna kadar tecavüzcü deriz en ağır ceza almasını isteriz.
Ama daha tam aydınlanmamış bir olay var ve değişik şeyler oluyor buna rağmen millet neler diyor.
hapis cezası almamış ve hapis cezası falan almaz bu olaydan merak etmeyin.

olay hakkında diyeceğim şey ise sosyal medyanın insanları bazı konularda resmen şizofrene çevirmiş olduğu. bu olay geçen sene patladı musa orhan tecavüz etmiş vs.vs. aa vay orospu çocuğuna bak dedim sonra çok karşıma çıkmaya başladı eleman düz normal kimsenin yeğeni olmayan tipik uzman çavuş mu neydi yanlış olabilir. en son yazışmaların sahte olduğu ve sonucunda bu elemanın da suçlu olmadığı ortaya çıkmıştı sonra millet bi başladı amk yok "musa orhanı kim koruyor?" geyiğine kafayı yersin yani nedeni de şu sanki olayı soruşturan bilen eden kendileriymiş gibi kesin yapmış olmak zorunda kafası. sanırsın ingiltere prensi falan eleman. bunlara kalsa bütün tsk, hakimler, savcılar, emniyet teşkilatı bir olmuş bi tane düz kimsenin kimsesi olmayan bi canlıyı aklamak için varını yoğunu ortaya koyuyor falan ve buna inanıyorlar hala konuşmaya devam ediyorlar musa orhan korunuyor falan diye ben buna şaşırıyorum. ama şuna ihtimal vermiyorlar nedense beki öyle değildir o iş amk neyse sal. allah akıl fikir versin herkese diyecek başka bi şeyim yok.
Ülkede adalet bakanlığı Twitter'a taşındığından beri herkes hakim, herkes savcı, herkes olay yeri inceleme uzmanı amk memleketinde.

Ortada kesinleşmiş bir suç yokken biri hakkında asıp keserseniz hırp diye götünüze girer.

Türkiyede güvenmeyeceğiniz şeylerden biri ve en tehlikelisi medyadır. Medyada özellikle sosyal medyada her önünüze konana inanmayın.
ezgi molaya hapis şoku.
Musa Orhan'a sosyal medya üzerinden "Şerefsiz" diyen oyuncu Ezgi Mola'ya Ankara 31. Asliye Ceza Mahkemesi 5200 lira para cezası verdi. Ucuz yırtmış bi dahaki sefere kodesi boylar.