1. ?.
  saldırılara katılmış olma ihtimali olan yazar. ya da küfürün serbest olduğunu düşündü.
  ... the unforgiven
 2. ?.
  eylem yapan kişi.
  ... yendik mi lan
 3. ?.
  cihanistanın amcasıdır.
  trolldür, ifrittir.
  2 ... metalikadam
 4. ?.
  toplumda eleştirilen insanlardır.

  ama genelde sadece eylemci olduklarına vurgu yapılarak eleştirir insanlar. neyin eylemi, ideoloji nedir, neden eylem gereği duyulmuştur gibi konulara kafa yormaz kimse. sadece "eylemci" diye etiketlenip haksız gösterilirler, maalesef.

  eylemden kastettiğim şey de pankartlarla, basın açıklamalarıyla vs yapılan eylemlerdir. ortalığın mahvedildiği ve suçsuz insanın zarar uğradığı provakasyonlar değil.
  ... senurita
 5. 0.
  tim jordanın 21. yüzyılın yaşam ahlakını anlattığı kitabıdır.
  ... soylemem
 6. 1.
  Bu faşizm yanlısı, başkıcı rejimlere zaten boyun eğmeye meyilli semenderleri zaten tanıyoruz. onları zaten safımıza çekmek gibi bi derdimiz yok. Onlar bizim düşmanımız. Bi de hiç sesini yükselemeyen, cebinde parası olduğu kadar yaşayan. yoksa da hiç sesini çıkarmayan asalaklar var. onların zaten ciğerlerini biliriz.

  ama asıl zararlı olanlar. asıl bize zarar verenler maddi ve kişisel menfaatleri için sesini yükseltenler, yaygara kopartanlar.

  Onlar asla manevi amaçlarımızı; daha fazla özgürlük, daha fazla eşitlik ve daha fazla bize ait yaşama alanı fikrimizi anlayamazlar.

  Peki kim bu maddi ve kişisel menfaatleri için yaygara koparıp, bugün meydanlarda olmayanlar?

  onlar, atanamayan öğretmenler! sırtlarını dayayacakları o konforlu koltuğa sandıkları kadar kolay ulaşamayınca sokaklara dökülenler.

  onlar, 2b arazileri eylemcileri! (80 metrekare evini, evinin önündeki küçük bahçesine sahip çıkanları ayırıyorum) toplu bir arazi reformuna destek olmak yerine, değerli arazilerin kapanın elinde kaldığı bir düzene eyvallah diyenler. kuyruklarına basılınca menfaatçi yüzlerini ortaya koyanlar.

  onlar, alkol ruhsalatı iptal edilince barikat kurup sokağı ateşe veren sosyetik mekan sahipleri!!! yıllık milyon lira ciro çekerken alkole gelen anlamsız zamlara sessiz kalıp, dilediğimizce içip, azıcık kafamız güzel gezme isteiğimizi anlamayanlar.

  işte asıl zararlı olanlar bunlar. Bizim safımızda olabilecekken bizi saf yerine koyanlar
  ... zenci sol bek
 7. 2.
  egoist azınlık.
  -1 ... prensesinuykusundakiprens
 8. 3.
  taş atsa suç, çiçek verse de suç. polise saldırsa suç, dursa da suç. devlete ve devletin kullarına asla yaranamayacak, böyle bir derdi de olmayan kişidir.
  1 -1 ... nunchaku