bugün

söz konusu lafın sahibi adnan oktar. ingiliz independent gazetesinde çıkan habere göre evrim teorisini destekleyici fosil getiren herhangi bir bilim adamına 10 trilyon verecekmiş. teorinin güçlü destekleyicilerinden olan richard dawkin in internet sitesinide türkiye`de yasaklayan adnan hocaya kaliforniya üniversitesi öğretim görevlisi kevin pedian in, bu mahlukatın zamanla nasıl değişim geçirdiğini algılayamadığını söylemiş.

evrimciler fosil katıtlarında hiçbir delil gösteremediler bugüne kadar. hiçbir fosil evrimcilerin savundukları anlayışı yansıtmıyor diyen adnan hoca hodri meydan demiş.

yürü be kim tutar seni adnan hoca.

http://www.haberturk.com/...cat=160&dt=2008/09/29
10 trilyon kazanmak isteyenin adnan oktar'a ayna tutması gerektiğini gösteren cümle.
"ben 11 trilyon vereceğim." diye açık arttırmaya girdiğim ihale.
darwin'e para ödememek için yapılan iddia girişimi.
(bkz: oglumu bulana veya getirene yuz bin lira veriyorum)
Adnan oktar'ın ne kadar zeki olduğunun kanıtı, evrimi çürüten ansiklopedilere koyduğu cinsini bilmediği canlılardır. ** Kanıt,kanun,ispat,teori nedir bilmeyen,bilim adamı olmayan birinden çıkabilecek mantıkta(!) söz.
(bkz: tiktaalik rosaea)
(bkz: tiktaalik)
http://en.wikipedia.org/wiki/Tiktaalik
(bkz: oğlumu bulana veya getirene 100 bin lira veriyorum)
+ abi işte kanıtladım teoriyi bak böyle böyle şöyle şöyle.
- hmm. haklısın gibi.
+ alayım 10 trilyon'u.
- 10 trilyon mu? ehm şey. ehe. *
+ yazıyo ya her yerde 10 trilyon vericem diye.
- şey güzel abim ben 10 trilyon demedim 10 milyon dedim. 10 lira ya yanlış yazmışlar onlar ehe ehe.
+ yalan da söyleyemiyosun ki aq.
eğer olurda kanıtlarsa senin vereceğin 10 trilyona ihtiyacı olmaz be adam, denilecek teklif...
- adnan abi bak çocukken maymun gibiymişsin.
+ ...
- şimdide yavaştan gorili andırıyorsun. 10 seneye insana benzersin.
+ çık lan dışarı.
- 10 trilyonu ver çıkıcam zaten goril.
(bkz: hele otur bi soluklan yiğidim)
adnan oktar ın ne kadar zengin olduğunun ispatı.

iyi yemiş vallaha tebrik ediyoruz kendisini...
o vermeyi planladığı (?!) 10 trilyonu kimsenin dini duygularını sömürmeden, yolunu şaşırmış zengin çocuklarının peşinde koşturup, ardından beyinlerini yıkayarak onları bilinçsiz emir kulları haline getirip sahip oldukları maddi ve manevi herşeyi ellerinden almadan, islam'ı dünyevi çıkarlar için gerekli şartlara göre eğilip bükülebilecek ticari bir araç olarak görmeden alnının teriyle kazandığını kanıtlayabilirse, kendisine mağaraya yerleşip bundan sonraki hayatımı homo habilis gibi yaşayarak geçireceğimi her şekilde taahhüt edebileceğim kerameti kendinden menkul şahsiyetin son zırvası.

bırakın bu işleri allahınızı (ya da her neye inanıyorsanız onu) severseniz canım kardeşlerim. nasıl ki bütün çinliler aynı anda zıplasa dünya yine dönmeye devam edecekse; dünyadaki tüm insanlar aynı anda aklını, fikrini bir yana bırakıp tek hücrelileri bile utandıracak saçmalıklar üretmeye başlasa da evrim bilimsel bir gerçek olarak kalmaya devam edecektir, nokta. gerisi laf-ı güzaf...
ben de 20 trilyon vereceğim diyerek adnan'a katıldığım konudur. yok kardeşim evrim mevrim. madem var, niye bu herif evrim geçirmemiş o zaman.. yılların teorisini 2 dakikada çürütürüm böyle.
Akıllı adam sözüdür. Ispatlanabilir bir konu olsaydı ve ıspatlansaydı evrim kanunu olurdu ki senin zihniyet onu bile tartışırdı.

Kendisi bana 2 kere 2 nin 4 ettiğini ispatlarsa ben de kendisine bu teoriyi ispatlarım. Hodri Meydan!

Uğur Dündar düellomuza sunuculuk yapsın. Sözlük çatısı altında buluşalım.
(bkz: oglumu bulana veya getirene 100 bin lira)
(bkz: al şu parayı kızımın peşini bırak)
(bkz: ben 10 trilyon vereyim sen burdan git)
tl mi? ytl? mi diye sormak istediğim açık artırma uslubü beyanat.
(bkz: recep ivedik) *
1950li yıllarda ortaya çıkartılan insan-maymun arası canlı fosilinin 1980lerde aslında yapma bir şey olduğunun ortaya çıkarılmasıyla ara form gibi saçma bir iddianın inandırıcılığını kaybetmesi sonucunda haliyle yapılabilecek tekliftir. denizde yaşayan ancak deniz şartları yavaş yavaş elverişsiz hale gelen bir canlının karaya ayak uydurması için yavaş yavaş solungaçlarının akciğere, yüzgeçlerinin de ayak / kol gibi uzuvlara dönüşebileceğini ve bu canlının evrimin en büyük dayanağı olan tabii seleksiyonla bu geçiş sırasında nasıl olup da elenmediğini düşünmek ne kadar da saçmadır oysa. biz bile organlarımızdan biri değiştiğinde, mutasyona uğradığında vb durumlarda tabii seleksiyonla tekrar toprağa dönüyorken zaten basit yapılı olan bir canlının az sayıdaki hayati organlarının değişimleri sırasında hayatta kaldığını düşünmek en az bir önce belirttiğim şeyi düşünmek kadar saçmadır. adnan oktar'dan bana ne, isterse x kişisi 11 trilyon versin, isterse kimse bir şey vermesin, evrime inanmayan bilimadamları biyolojiyle ilgilenen bilimadamlarının %97.4ü iken buna ben de lise mezunu sıfatımla inanmayacağım. sırf %2.6'nın sesi daha çok çıkıyor diye onların papağanlığını yapmayacağım. varsın yobaz ilan etsinler, cahil damgası vursunlar. darwin dirilip de "göz denen organın oluşumu evrim temellerimiz konusunda beni çıldırtıyor" şeklindeki sözünü geri alana kadar da böyle kalacağım. benim gibi olanlar benimle gelsin. diğerleri de atalarının maymun fosillerini arasın dursun.
adnan hocanın müridi oktar babuna'ya da sirayet ettiği bugünkü sansürsüz özel bölümünde anlaşılan çocukça laf. küçükken böyle tahayyül sınırlarımızı zorlayan vaadlerde bulunurduk biz.

ya da hem adnan hocada hem de müritlerinde 10'ar trilyon var. durumları gayet iyi. neden olmasın!
10 trilyon kazanıcak zekaya sahip bir adam zaten evrim teorisini reddedemez.
yok, ısrarla reddediyorsa, heralde böyle muazzam paraları da reddederek kazanmıştır.
...kanıtınızı yazıp aşağıdaki kutuya atın şeklinde devam etmesi durumunda kutudan "benim büyük büyük dedem maymun" benzeri ilginçliklere tanık olunabilecek teklif...

(bkz: bunu ben mi söyledim)