1. 16777215.
  - niçin evlenildiğini sormanın başka bir yolu.
  - Aynı zamanda neden daraldın sorusuna cevap.
  1 ... insaneti
 2. 0.
  sevgiyi ölümsüzleştirmek isteği.
  ... vincent vega
 3. 1.
  kendine sığınacak ''fırtınalı'' bir liman aramaktır. beraberlikteki yalnızlıkları paylaşmak, kolayca yanılmak, kolayca yanıltmak içindir.. düşmanken dost kalmak, kötü sevişmelere bile razı olmaktır. kıskançlıkların, endişelerin, korkuların ateşinde yanmak, mutluluk boşluğunda eriyip gitmek içindir.
  2 ... annabell lee
 4. 2.
  evlilik geleceği bir yatırımdır. yaşlılıga giden yolda yoldaşlıktır. kendini garantiye almaktır. hiç bir dostunuza söyleyemeyeceğiniz anlatamayacağınız olayları hiç çekinmeden konuşabileceğiniz bir ortamdır.
  ... raper
 5. 3.
  neden belediye onayı? aşkını sevgini onaylatmak saçma da gelse böye bir ülkede nikahsiz birlikte yaşamakla karşına çıkacak rahatsızlarla uğraşmak istemiyorsundur, rahat etmek istiyorsundur, hatuna laf gelmesindir, aileler rahatsız olmasındır falandır filandır. yani yine toplum içindir.
  ... veshtitza
 6. 4.
  okul bitmiştir, askerlik yapılmıştır, iş kurulmuştur, neden evlilik? çünkü sırası gelmiştir, eş dost anne ve arkadaşları sana evlenecek aday bulmuşlardır, aday kaçırılmayacak bir fırsattır, bir an önce çocuk yapıp büyütmen gerekir ki sen de evladının mürüvetini görebilesindir, ha arada sevmişsindir ne ala

  neden evlilik;evlenmeye kara verince anlarsındır da ondan, hatta onu görür görmez anlarsın neden evlilik.
  ... brewed and bottled
 7. 5.
  (bkz: evlenmek/#3877451)
  1 ... ben sanderson
 8. 6.
  boşanma nedenlerini merak etmek olabilir.
  ... sandalye
 9. 7.
  yat, kat, banka hesabı.
  ... biodaddy
 10. 8.
  (bkz: sinirsiz seks)
  (bkz: kontörlü hat)
  1 ... semigod