bugün

entry'ler (284)

sözlük yazarlarının itirafları

kessen acımaz diyordum ya, çok acıyor aslında.

sevgililer gününde gelen çıkma teklifi

daha içten, daha samimi olanı için;
(bkz: sevgililer gününde gelen sikme teklifi)

ben bu yazıyı sana yazdım

canımı yakmaya mı çalıştın? siktir. gerek yoktu hiç, bıraksaydın bir yerlerde seni sevseydim hala. gerek yoktu.

yazar nicklerinin bir üst versiyonları

paranoyak -> paranoyak sizofren -> paranoyak mayonez. mayonezi de nasıl oluyorsa?

yazar nicklerinin bir üst versiyonları

ben sanderson slx.

bir kız bana yeğenim dedi

çok fazla ezel izlemiştir.

ben bu yazıyı sana yazdım

nasılım lan? deli gibiyim değil mi?. hiç bilemedim hayatımda ne istediğimi, hiç bilemedim ne yaptığımı. neden sen soruyorsun ki? neye cevap vereyim. yaşıyorum ben sadece, seninle de, sensiz de. ayaktayım ama. tek becerebildiğim bu benim. bunu öğretti hayat, iyi de etti. ağlamıyorum 17'lik kızlar gibi, ağlayamıyorum belki. sadece yaşıyorum bir akvaryumu izler gibi, mümkün olduğunca ölmüyorum. merak ediyorsan, iyiyim ben.

sol frame in ebesi

benim bıraktığım zamanlar hafif meşrepti, orospunun tillahı olmuştur şu zaman gördüğüm kadarıyla.

başarısız olmanız için tavsiyeler

hayatı tanıyın, bir gün, bir sabah aniden aydınlanın. ne aşka, ne sevgiye ne hayata inancınız kalmasın. kısaca; öğrenin. her şeyin sebebini öğrenin, her şeyin sebebini bilebilin. sonra izleyin etrafınızda yaşamak denen komediyi. bakın bakalım tekrar başarmak denilen saçmalık kalıyor mu içinizde.

ağlayacak bir omuz bulamamak

acizliğin aslında kendi içinde olduğunu fark ettiğin andır. ne ağlıyorsun, neye ağlıyorsun diye sorarlar adama. üzülmek, ağlamak bireyin kendini ilgilendiren bir şeydir, ağlamak zaten yalnız yapılan, yapılacak bir şeydir. aynalara ağlayın, şarkılara ağlayın, omuz olun ama omuz arayan baş olmayın. yaşamak böyle bir şeydir, sen dimdik ayakta olacaksın ki omuzlar sen eğrildikçe seni düzeltecek. sen adam olacaksın ki ağladığını senden başka kimse bilemeyecek.

uludağ sözlük ü sevme nedenleri

(bkz: ekşi sözlük) uludağ sözlüğün rahatlığına, moderasyonuna bok atabilen kişi ekşide hiç yazmamış demektir. ha bu iyi midir kötü müdür bilinmez, o ayrı. bir de adamlar sürekli uğraşıp didiniyorlar ya daha iyi bir şeyler için.

kadeh

insan için değer hesabı yaparken kullanılan ölçü birimi.

skunk anansie

öyle bir solisti vardı ki bu grubun, o güzelim sesin o çirkin kadından çıkabileceğine inanamıyorum hala.
(bkz: skin)

efendi adam olmak yerine piç erkek olmak

istemekle yada tercihle olan bir şey değildir bu, karakteriniz, yapınız, ve yaşadıklarınıza gösterdiğiniz tepkileriniz getirir piçliği de efendiliği de.

aynaya bakıp resim çeken kızlar

bunu yaparken boyun bükmek adettendir.

böbrek taşı

nice koçyiğitleri yere devirdiğini gördüğüm pirinç kadar taşcıktır.

bydar

şu saatlerde şunu düşünüyordur sanırım; "nerede yanlış yaptım acaba, hacet giderdikten sonra, götün kanaması mı yazsaydım ki? evet evet, yazılır ki bu"

sevgilinin ismiyle kendi ismini birleştirmek

atalay yazgan ve raziye kırağı çiftinden şahane bir atyarağı elde edilebilir bu birleşim sonrası. seviyeyi de dibe taşıdık bu entry ile, ona da helal olsun.

isit beni diyen erkek

bana demesi ihtimaline karşı bir bidon benzin ve çakmağımla hazır bekliyorum. sıcacık ederim onun içini dışını.

charles bukowski

"her kim ki bukowski'yi sığ, basit, bayağı yada kötü bir yazar olarak adlandırırsa, biliniz ki bu kişinin ya kendine yada gerçeklere tahammülü yoktur"

şeyh sanderson