bugün

Yeni limanlara yol almak istiyordur. Evet
Var böyleleri vaar! Seri ifşa edelim a dostlar!
Sözlüğe karı kız peşinde koşmaya gelen zırtoların şaşırması normal olan tiptir.
hayatın sıradanlığını kabullenmiş tiptir. Asıl sözlükte yazan bekar sıkıntı.
seçim yapması gereken kişidir.

sözlük, or evlilik.

make your choice.
Anası public seks yapanların tasası.

Sana mı kaldı amına koyduğum?
hayda . yine sileyim o zaman ben hesabımı * sözlük sadece bekarlara mı özel la *
Evli olunca sözlükte yazılmıyor mu?
ne amaçla yazdığı belli değildir hadi bekar ve dullar karı(koca) bulamaya gelmişler çünkü burası evlendirme sitesi ama evlilerin yazması çok yanlış bence bıraksınlar.
Saçmalıktır. Evli olsam 7-24 aşk/pompa
Kimse kusura bakmasın ama hem erkeği hem kadını, yanlış yapmaktadır. Sözlük gibi ortamlarda herkes ekmek pesinde malum. Buraya bilgi için geliyorum diyen de kolpacidir açık ve net. Evli olup burda yazan kisi niyeti bozmuştur.

Neyse kimsenin günahını almayalım.
Kimsenin günahını almayalım demiş, atmış, tutmuş. Herkesi kendi gibi sanan insan beyanı.
Üstteki ve ben hariç sanırım.
pardonda, evli olunca ne oluyor?
Ben karimla yan yana otururken onun gozunun onunde yaziyorum mesela sozlukte. Toplu seks mi yapiyor oluyoruz?
çoluğunun çocuğunun rızkını sözlükte karı kızla yiyorlar!
Sözlük herkese seks değil arkadaşlar sakin olun. Edebimizle yazıyor, geyik yapıyoruz.
Genç otuzbirciler rahatsız.
Evli olmayıp sözlükte yazan kişilerden farkı olmayan kişidir!. Herkes karakterine yakışanı yapar. Genellemelerden nefret ediyorum!.
"sözlük" kelimesini görünce eşi tarafından takdir edilecek tiptir.
Genc otuzbirciler rahatsiz aynen, I am otuzbiring and I am proud .)
rasyonel bakacak olursak pek bir sorun teşkil etmeyen bir yazardır. sonuçta burası onlyfans değil. neyin derdindesiniz anlamıyorum. derdinizi seveyim.