yine söylüyorum, bin kez daha söylerim, kimseyi ilgilendirmeyendir. lan siz insanların yaşamlarına karışma hakkını kendinizde hangi cüretle görüyorsunuz dallamalar?

ayrıca ilişkiyi kız kendi kendine mi yaşıyor? niye başlığı üniversiteli kızla ilişki yaşayan evli orospu çocuğu diye açmıyorsunuz? kıza orospu, kahpe, kevaşe vb. giydirmişsiniz, herif suçsuz öyle mi? zihniyetinizi sikeyim sizin.
para için yapıyordur. duyguların olmadığı, mecburiyetten kurulan bir ilişki tamamen çöptür. hemcinslerimdeki eskort sevdasını da anlamıyorum zaten. karşındaki de seni arzulamadıktan sonra ne zevk alacaksın ki ? elini kullan hiç değilse paran cebinde kalsın.
iki tarafın da yaptığı net şerefsizliktir.
Kyk kredisiyle uğraşmak yerine finansmanı bu şekilde çözmüş kızımızdır.
(bkz: onların ben amlarına koyayım çok ayıp ediyorlar)

Üniversite hayatını rahat geçirmek isteyen kızımızdır. Kız işini biliyodur. Adam da az piç değildir. O da işini biliyodur.

Başlığı şu şekilde değiştirsek (bkz: üniversiteli kızla ilişki yaşayan evli adam) bu sefer adam daha çok göze batıyor. isteyenler böyle okuyabilir.

Bide (bkz: evli kadınla ilişki yaşayan üniversiteli erkek) böyle bir şey var. Çok ayrı apayrı bir şey.
Bana anlatılmış bir olayı hatırlattı.
Komşum anlatmıştı. kendi evinden bir sokak ara mesafede üniversiteli bir kızla gönül eğlendiren dört çocuk sahibi bir herifin varlığını duyduğumda rahmetli işe gitmek için evden çıktığında arkasından takip etmeyi planlamıştım.
Erkek ile adam arasında evli olma değil karakter farkı var.
Ünili kıza orospu yaftası yapıştırırken erkeğin orospuluğunu görmezden gelen bir toplum ferdi kusura bakmasın o nüveyi içinde taşımaktadır. Fırsatını bulduğunda Aynı şeyi yapacak kapasite mevcuttur.
evli adamın paralarını alır
gider üniversiteden tokmakci arkadaşiyla yer

adamda sanır ki kız bana aşık
de siktir lo.
essy gelip duyar kastı mı? kasmadıysa olmamıştır bu başlık daha...

edit: kasmış pardon. olmuş başlık.
ne aşkı aq ya. tamamen kızların olgun ve paralı erkeğe kapak atma hırsından kaynaklanıyor ne oluyorsa. bende görüyorum arada adam 35-40 lara dayanmış tip desen yok çekicilik desen sıfır yanında at gibi 18 lik çıtır. üniversitede seçenek çokken niye 40 yaşında adamla takılır ki bir kız. illa olgun seviyorsa 27-28 yaşında da bir sürü üniversiteli var. ama üniversite gibi milletin burslarla, akbillerle, 1-2 liralık çay simitle hayatını idame ettiği yerde afilli araba, iyi bir iş ve para, konforlu yaşam dikkat çekiyor tabi. lan hepsini bırak sadece orta model bir arabayla kampüsün sosyal yerlerine girdiğin zaman öküz gibi bakan kızlar tanıyorum yolda gitsen yüzüne bakmaz ben tanrıyım modunda dolaşır ama allahın deli arabasında görünce öküz gibi bakar götüne selektör çakarsın güler zilli hey yavrum hey suçlu erkekmiş de evli olduğunu gizlemiş de kızında çok umrunda erkeğin evli olup olmadığı 80 ler kafasından çıkıp 2020 gibi düşünmek lazım. aşk meşk hikaye herkes birbirini çıkarı kadar kullanıyor işte suçlanacak bir şey varsa ikisini de suçlamak lazım.
kimin kimle ne tür bir ilişki yaşadığı sadece ilişki taraflarını ilgilendirir.
orospudur.
Sponsor arayan kızdır kendisine.
(bkz: vurduruyordur net)
çok zaman olmuştu bunu yazmayalı, yeri gelmişken...
evli adamla ilişki yaşayan üniversiteli kızın amacı üniversite okumak olmayabilir.
Orospu çocuğunun orospusudur.
Hayat okulunda sınıfta kalacaktır.
Gönlünü Keyfinin kahyasına kaptırmıştır.
sayısı az değildir. sorsan "bin ılgın irkiklirdin hışlıniyırım" der.
kız kuyruk sallamıştır.
Evlilikte sadakat sözü veren eştir. O üniversiteli kız değil. Sonuçta o kızın kimseye bir sadakat sözü yok. Tabi ki yaptığı doğru demiyorum ama suçun büyüğü adamda. O kız başka birisi ile de ilişki yaşayabilir ama o adamın eşinden başkası ile ilişki yaşama gibi bir şansı yoktur çünkü evlilik budur.
ağzinin tadini bilen erkeğin yasadigi iliskidir.
tüm bok kızlardadır.
Ha tüm boku kıza atın, adam masum saf temiz kalmaya devam etsin. Aynen tüm suçlu kız. Kız kuyruk sallamıştır, kız baştan çıkarmıştır ama erkek suçsuzdur. Çünkü erkek gerizekalı. Evli olduğunun farkında değil, evliyim ben diyemiyor. Hep kız hep hep.
karaktersiz orospu cocu.
Para içindir açık ve net.

Çok duyduk böylesini.

Edit: eksilen kız, evli adamı bırakır mısın pilisss.