bugün

(bkz: uludağ üniversitesi itiraf ediyor) un motorudur kendileri.
para içindir.

binlerce örneğini bulabiliriz.
(bkz: orospu)
aileden sevgi, ilgi ve para göremeyen kadındır.
(bkz: cinsel bekaretsiz)
eskimiş kaşardır.
garip kızdır. yanlış yoldadır. lakin bu kız üzerinden üniversitelilere bok atanlar da yok değil. mallık yapmayın.
(bkz: kahpe)
(bkz: kevaşe)
kahpedir , ileride evleneceği adama acınır , ve birde bu kahpe anne olacaktır , düşündürücüdür .
Alice harikalar diyarında ki alice yani. Yakında uyanır.
neden evli adamla ilişki yaşıyorsun küçükken yeterince emzirilmedin mi? diye sorulacak kızdır.
bir insan kendini bu kadar düşürmese keşke diyoruz diyoruz ama,
bu mınakodumun dünyasında insanlar her türlü iğrençliği yapıyor.
para için evli, kendinden 10-20 yaş büyük şerefsizlerle ilişki de yaşıyor, kendisinden küçük olduğu halde gencecik kızları sırf para vererek pis emellerine alet de ediyor.
üstelik evli olduğu halde o boku yemekten çekinmiyor.

işin kötüsü bu insanlar ve daha iğrençleri aramızda.
tiksiniyorum ulan.
Para içindir açık ve net.

Çok duyduk böylesini.

Edit: eksilen kız, evli adamı bırakır mısın pilisss.
karaktersiz orospu cocu.
Ha tüm boku kıza atın, adam masum saf temiz kalmaya devam etsin. Aynen tüm suçlu kız. Kız kuyruk sallamıştır, kız baştan çıkarmıştır ama erkek suçsuzdur. Çünkü erkek gerizekalı. Evli olduğunun farkında değil, evliyim ben diyemiyor. Hep kız hep hep.
tüm bok kızlardadır.
ağzinin tadini bilen erkeğin yasadigi iliskidir.
Evlilikte sadakat sözü veren eştir. O üniversiteli kız değil. Sonuçta o kızın kimseye bir sadakat sözü yok. Tabi ki yaptığı doğru demiyorum ama suçun büyüğü adamda. O kız başka birisi ile de ilişki yaşayabilir ama o adamın eşinden başkası ile ilişki yaşama gibi bir şansı yoktur çünkü evlilik budur.
kız kuyruk sallamıştır.
sayısı az değildir. sorsan "bin ılgın irkiklirdin hışlıniyırım" der.
Gönlünü Keyfinin kahyasına kaptırmıştır.
Hayat okulunda sınıfta kalacaktır.
Orospu çocuğunun orospusudur.
evli adamla ilişki yaşayan üniversiteli kızın amacı üniversite okumak olmayabilir.