1. 1.
  Başta düşününce heves edebiliyor insan ama ilerl vadede cidden korkutuyor. Ne diyelim, Allah karşımıza hayırlı insanlar çıkarsın.
  1 ... tradingmanager
 2. 2.
  yerine göre haklılık payı olan bir öneri.
  ... serdarsl06
 3. 3.
  Twitter'da gündeme oturan etiket.
  Ahh ahh nerede eski Türkiye
  evlenmeyin
  6 ... ekonovich
 4. 4.
  evlenmeyin
  6 -2 ... ne alakasi var oglum
 5. 5.
  Evlenmeyin diyorlar ama bundan 30 yıl sonra fena pişman olmazsak iyidir valla. Güya masraflardan kaçacağız diyoruz ileride yalnız kalınca ayvayı yeriz gibime geliyor. Kız tarafı düğün istemezse iyidir valla. Bakalım süreç neyi gösterecek.
  4 -1 ... kale3112
 6. 6.
  isteyen evlenir isteyen evlenmez.Ben asla evlenmem diyenlerin çoğu da evlenir.Onunla bununla vakit geçirip zaman öldürmek yerine gerçekten güveneceğiz bir insanla ömür boyu yaşayabilirsiniz ama sosyal medya ve değer yargıları her şeyi tüketiyor ve poşet gibi kenara itiyor.insanlar yüksek beklentide olursa evlilik yürümez.Aileler karıştığı için evliliklerde sorun olmakta.Anlaşan ve güvenen iki insanı rahat bıraktığınızda mutlu olabilirler.
  2 ... kuticim16
 7. 7.
  tamam.....
  2 ... simgesimge2019
 8. 8.
  Namussuz oç’larla evlenmeyin. Düzenbaz şerefsizlerle evlenmeyin. kadın mı erkek mi ayrımına varamamış oynaklarla da evlenmeyin. Hele kendini öven, fırsatını bulsa egoistlikten kendi kendisini becerecek tiplerle hiç evlenmeyin. Evlenmeden de yaşayabilirsiniz kızlar.

  Olur da bunun dışında kalan birini bulursanız da evlenin. Tabii bu %2-3’lük bir orana tekabül eder muhtemelen.

  Erkekler siz de öyle. Nafaka yemek uğruna hayatınızı karartacak, sizi bankamatik olarak görecek ya da sadece çocuk yapmak için bir araç gibi kullanacak biriyle evlenmeyin. Erkekler de evlenmeden yaşasın aksi bir durumla karşılaşmazsa. Hiç değilse saçma sapan tiplerle evlenip soyunuzu çoğaltmazsınız.
  7 -1 ... kedigillerden muezza
 9. 9.
  hem maddi hem de manevi olarak eşit değilseniz evlenmeyin.

  asla mutlu olamazsınız.

  ama baktınız her şeyiniz eşit, sevmeseniz bile evlenin. inanın ortak paydanız olduğu için seveceksiniz birbirinizi.
  -1 ... birazdangelirim
 10. 10.
  Sevdiğiniz ve sizi çok seven biri ile evlenin. 10 sene flört 2 senedir evliyim.
  Çok da mutluyum.
  2 ... son picikan