bugün

vermezlerse gaçacam.
evet bende evimin erkeği olup, sevdiğim kadına yemekler yapmak istiyorum.

zengin bana bakabilecek bayanları mesaj kutuma bekliyorum.
kafamin guzel oldugu kadar evlenmek istiyorum. bir istek olmaktan da cikti ustelik. bir sitem. buyusem ya?
sözlük yazarı olma sebebimiz.
Bende istiyorum ama bir türlü şartlar buna izin vermiyor.
Vize haftası gelen çalışma isteği gibi kısa süreli ama aniden atak şeklinde gelir.Çok fazla orta yaşlı teyzelerle münasebetle bulaşır.Ortalığın hastalığı bu çok da şey etmemek lazım
Şu deveci abiyi evlendirin artık modlar beya. Valla artık takat getiremiyoruz gayri. Yeter ya. Düğünü de zirvede artık toplanıp yaparız.
anneanneme olayı açtım, altınları hazırla yarın nikah var dedim ama O'nun bundan haberi yok.
belki de hiç olmayacak * .
vermezlerse kaçmak istiyorum.
Herhalde hayatımda hiçbir zaman başaramayacağım konulardan biridir bu evlilik. Olsa güzel olurdu. Evlenin gençler. Evlenmek güzeldir. Çoluk çocuk borç keder dert tasa... bi eş anlamınız olması harikulade bir şey olsa gerek. Beni de çağırın düğününüze.
Bekar olmak özgürlüktür tekrar düşünün.
bizim deveciye verecek sözlük kızımız yok.
kardeş ne kadar geç evlenirsen o kadar iyi tabi bokunu çıkartmadan. evlenenlerde keşke evlenmeseydim diyor anlamadık ne istiyorsunuz amk.
Deveci abi bir icraate geçsen artık. Böyle sözlükte entry girmeylen olmuyo.
Hem evde kalmış birsürü kız var.hepsi can atıyo evlenmek için.
görsel
ben de

benimlen evlenmek isdeyenler dm.
ben de istiyorum da yok ki lan. *

(bkz: sözlük bana zevce bul allahsız)
Eminönü’ndeki tüylü terlikleri, reenkarnasyonla dünyaya 3. Gelişimde dahi kullanmayacağım damat gelin bohçalarını gördükçe tekrar depreşen isteğim.
Demeyin şöyle şeyler ya benimde canım çekiyor.
Kardeşim yapmayın etmeyin gelin bu isteğinizden belaya bulaşmadan vazgeçin.
hergün bu azimle tayyip'e mektup yazsan şimdiye evlenmiştin.
En iyisi gaçmak.
E evlen.
https://www.gonuldensevenler.com

http://www.muslumankalpler.com
Sen istiyorsun da bakalım O istiyor mu?