evlenince hiçbirşey olmuyor. sevdiğin insanı sevmemeye başlıyorsun zamanla.
ipten saptan kopma yeni akrabaların oluyor. bayramlarda falan deli gibi gidip onların elini öpüyorsun. akıllı ol .
insan insanı s.kiyor. böyle birşey varmı aq? insan insanı s.kermi?
Ateş raksından sonra küllerle dans oluyor. Ravi değilim, rivayet değil. Öncesi israf, sonrası Zifaf. Sırasıyla Ya sürünceme, ya tasarruf, ya da iki kişinin, karı koca denir bunlara, birbirini israf etmesi.
hiç. sorumluluk.
Tabi lan manyak mısındır olan.
Iyi biriyle cennet, kötü biriyle cehennem.
bekarlık özleniyor.

mesela bir erkeğin 1-2 gün yalnız kalınca ergenken ailesi evden gitmişcesine sevindiğine şahit oluyoruz.
2 sene içinde en az 10 kilo alınıyor.
ilk donemde yoğun ama giderek azalan bir seks hayatı.
süre uzandıkça kaybedilen tahammül ve saygı.
yasal çocuk yapma yetkisi.
sınırsız trip ve kapris de yanında hediye.
valla üniversiteden mezun olduktan sonra arkadaşlarım direkt evleniyor, buna anlam veremiyorum. Ne var bu kadar evlilikte.
ya Mutlu oluyorsun yada mutsuz. ortasini duymadim.
Çay demlerken salak olduğunu farkediyorsun.
Ya mutlu oluyorsun ya da filozof.
Buraya gelip aglasmayin lütfen yemeğin yapiliyo çamaşırın yikaniyo, seksin yapiliyo daha ne istersiniz shdhdhdh.
dedim ya geçen gün.
bir kızın yanında osuruyosun.
ve gülüyo.

ne kadar doğal.
çok masraf.
evlenmiş oluyorsun, bir kis olmuyor, hayatın daha düzenli olmaya başlıyor, artık 2 kişi oluyorsun.
2 annen, 2 baban oluyor, kardeş sayın artıyor.
evde ossura ossura gezemiyorsun, sosyal medyadan karı düşürmek için uğraşmıyorsun.
gece hayatında avlanmaya izin yok.
aynı yatakta yatabileceğin bir hayat arkadaşın oluyor.
bunlar gibi...
avradın pis anasının ve pis babasının ellerini " anammm- babammm " diye sarılıp öpüyorsun. şahsiyetsizce !
görsel Ustte ki benim.
görsel
görsel
bol bol sikinti.
cocuk falan vs.
evlenince evlenmiş olunuyor. aile olunuyor. başka pek bir şey olmuyor gözlemlediğim kadarıyla ancak değişebilir.
Herkesten büyük saygı bekliyorsun. Evlenince rütbe kazanmış bir hale bürünler var.
Bekarlara tepeden bakıp:
+ hala 31 mi çekiyorsun?
Diyenleri gördüm.