bugün

bir seda sayan sarkisidir. hanimefendi sart kosuyor yani. oyle soz, nisan da kurtarmiyor efenim.

http://www.youtube.com/watch?v=g97PDD_hrno&feature=related
"var mısın bu gece kaçmaya, niyetini bozmaya, alev alev yanmaya..." şeklinde sözleri olan başka bir seda sayan parçasının devamıdır aslında. niyet bozulup, alev alev yanıldıktan sonra özel şeyler yaşanır ve evlenmek farz olur. seda sayanın hayat felsefesini en iyi anlatan şarkılardan birisidir. sözleri de şöyledir.

sakın bana hatırlatma
unut bütün olanları
sustum cehenneme kadar
yırt at bütün anıları

bundan sonra hep yakacak bu kalbim
senin yerine atacak bu kalbim
seninle doğum batacak bu kalbim
sevilmeye başlıyorum

canıma tak dedi aşk acısı
denedim dinmedi fırtınası
bir kere olsun tam sırası
evleneceksen gel

(bkz: asmis sarkilar)
'bir kere olsun tam sırası
evleneceksen gel'

sözleriyle devrim niteliğinde olan şarkıdır.
seda sayan'ın yeni evlilik programıdır. yine büyük kavgalarla,tartışmalarla başlamıştır.

ne zaman vazgeçeceksiniz türk halkını aptal yerine koymaktan ?
loca tamamen, esra erol'un eski adaylarından oluşmaktadır.
Seda Sayan'ın yeni programı. Bence artık seda sayan kabul edip program işini bırakmalı, yapamıyor. 4-5 ay içinde 3 program değiştirdi. Tutmuyor kardeşim daha ne uğraşıyorsun?
Seda sayan in sundugu evlilik programidir.
Yarin gidecegimdir, şans dileyin bana çok heyecanliyim uyuyamiyorum.
Gizli gizli bağımlısı olduğum program 19 yaşında insanların evlilik derdine düştüğü hele bi mustafa var showman kendini acındırarak paraları topluyor izleyin yani mutluluk kaynağım ama zeka ve hayat bakış açınızı izlemeden önce düşürün.
seneler evvel, seda sayan ın nihat doğan için söylediği zırt bir şarkıydı. şimdi evlilik proğramının adı olmuş. tebrikler!!!!!!!!!!!!

hamiş: o değil de, show tv seda sayana ne kadar para verdi de en başta, tutmayan proğramlarının yerine illa da kadına proğram yaptırıyorlar. hayır format bitince, kadını satmalarından korkuyorum sırf paralarını çıkarmak için.
insanların ne kadar basit olabileceğini merak ediyorsanız izleyin. bayağı deneysel olmuş. tebrik ederim seda sayan'ı.
gerçek olduğunu düşünenler neyin kafasını yaşıyor diye merak ettiren, gülmek içinse izlenesi program.

muhafazakar aile oğluna lady gaga nın talip olması
(bkz: evleneceksen banka soy)
tatilimi, izleyerek geçirdiğim programdır.
evlilik programlarına yepyeni bir soluk getirmiş, paravanı aradan kaldırmışlardır efendim aynı zamanda. *
--spoiler--
bir de o seda sayan'ın yanında duran adam espri yapmaya çalışmasa daha güzel olur, iskoç erkeklerinin kıyafeti hakkında yersiz bir şaka yapmaya çalıştı zira. adeta bir fıkrasına gülünmeyen adam.
--spoiler--

neler diyorum sözlük, kafayı sıyırdım galiba. :(
(bkz: gel beni al)
halime şuan göz yaşlarına hakim olamadı. stüdyo şok.
haftaiçi show tv de 13.00 da yayına başlayan ardından bu tarz beni isimli programa yerini veren evlendirme programıdır.
her öğlen yemeğine eve gittiğimde izlediğim evlendirme programı.
her aksam yemeginde izliyorum zevkli oluyor. kardes payindan daha komik sahneler yasaniyor. kimse turkce anlamaz diye de sesi aciyorum. dun ust komsum geldi ne izliyorsun guluyorsun diye. geldi anlattim tr de boyle bir program var. burada kizlar erkekleri seciyor evlenmek icin. adam da sordu niye tr de sosyal yerler yok mu diye. o da kendince hakli ne diyeyim.
flört teklif eden erkeğe hatun kişinin samimiyet test cümlesidir.
"neymiş bu programın olayı" deyip youtube'tan birkaç bölüm açmamla şoka girmemin bir olduğu program.

oğlum mustafa aynı ben lan. sakal bıraksa bana benzeyecek yaban çakalı. ya da ben sakalları kessem yaşlı teyzeler beni mustafa zannedip kızına yamamaya kalkışacak *

bir de rabia adlı başka bir yarışmacının erkek fatma olan kirvesini görünce yarıldım. mustafa hımbılı da yanlışlıkla bu kirveye beyefendi dedi bir bölümde. canım sıkıldıkça o kısmı tekrar tekrar izleyip böğürerek gülüyorum *
gelecahsan gidecahsancı tayfa basmış:

https://www.youtube.com/watch?v=P5LddXAQHEE
Aktül hanım'ın talibi Ali bey geldi bugün..

" Buradan Sultanbeyli'deki müteahhitlere sesleniyorum bana bir ev versinler" dedi.

"Evleneceksen gel"i yanlış anlamış..

Ev'lenmek istiyorum dedi.. kovdular adamı..
mustafa nın evlenmesini kendimden çok istediğim program*.
Mustafa'yı bilerek evlendirmedikleri program. Evlenip yuvadan uçup programdan ayrılırsa daha reyting alamazlar. Esra Erol dan komik programdır bu arada.
mustafanın bugün itibariyle ana babasına atar yaptığı ve sarışın hülyanın, mustafanın babasının yazdığı listede bulunan illerden birinde yaşamadığını öğrenerek mustafanın hayal kırıklığına uğradığı program.