Düşmanınız mı var?
Dört tarafımız o*spu çocuklarıyla dolu! Ülkede milyonlarca mülteci var. Bu kansızların olay çıkarmadığı bir gün bile yok.
Aslında Sokaklarda bile can güvenliğimiz yok ama olsun. En azından evimizi, namusumuzu korumak amaçlı olması gerekiyor.

Amerika'daki gibi bireysel silahlanmaya izin verilmeli..
son model balta setim var. hatta biri yakutlarla donatılmış özel bir balta. ara sıra gidip adam baltalayıp, eve geri dönüyorum...
Bizde her evde var.
sevgili abim bir muşta hediye etmişti, çantanda dursun diyerek nsmsmsms başka da bir şey yok.
Bende de var, 2 tabanca 1 tüfek
Hepsi kayıtlı ruhsatlı tabii.
Sayılır mı bilmiyorum, su tabancası var, yok desem yalan olacak, yazdık gönül razı değil, işte öyle bir şey.
Evde silah olsa uyuyamam heralde, yanlışlıkla patlar falan.
tabi ki var, silah bulundurma-savunma hakkı kutsaldır.
bazı embesiller gibi silahlanma karşıtı değilim.
El bombası bulunduruyorum ne olur ne olmaz.
görsel
Öyle bir şey yapsam, bir gün bunalımdayken kafama sıkmayacağıma garanti veremem.
Evli olanlara tavsiye etmem. Çoluk çocuk kurcalıyor, bir de hormon mormon mevzularında bir sıkıntı olursa Allah göstermesin, bir sinir anında adamın aklını alırlar, hayata küstürürler..
bulundurmakta fayda var
ortadoğuda yaşıyosunuz
bireysel silahlanmanın önü açılmalı.
Hava atıp duyar kasma ve popi olma adına ruhsatsız (bulundurma- taşıma) deyin de görün ebenizin hörekesini. Asdfgh kolluk emniyet ve siber götlerle mücadele timi görev başına lütfen.
40 yasindan sonra yanimda, cantamda ve aracimda buck marka bicak bulunduruyorum ve bunu da artik bir mecburiyet olarak hissediyorum. Yerli ve milli serserilerimiz yeterken simdi bir de basimizda ne idugu belli olmayan ithal serseriler var. Bicagi cekip taksa bir yerine kimden ve nasil hesabini soracaksin ?
Bireysel silahlanma artik mecburiyet olmustur. Sokaktaki kimsenin herhangi bir emniyeti bulunmamaktadir. Bu ulkede olmek, yasamaktan cok daha kolay ve adam oldurmenin de bir cezasi yok.

Yazik, mis gibi ulkenin anasini siktiler. Hepinizin agbisi olacak yastayim. Kendinize dikkat edin. Para mi istiyorlar, telefonu mu istiyorlar verin aq. Ananiz babaniz sizi sokaktan bulmadi. Bir orospu cocugunun da kim vurdusuna gitmeyin.
Valla tırnak makasından başka bir şey bulundurmuyorum.
Bir silah olarak ben. Tamam şaka şaka
Abi itin tekini vurup içeri girsen ne oluuuur, arkasından gelen 100 tane daha itle uğraşsan reva mııı, adam senden hızlı çıksa canına yazık değil mi? Özür dile geç ya, 20 dakika sonra birbirinizi çoktan unutmuş olacaksınız..

hayvanın teki için ana babanı üzmeye ne hakkın var.. hadi imkanın vardır, adamın plakasını almak bile yeterlidir, adamla uğraşırsın.. öyle bir durumda bile niye sen kendini ortaya atıyorsun. Bilahare döşersin boruyu.. değer mi, risk aldığına.. seneleeeeerce her b.ku taşıdım, mesleğim müsaitti, selam versem ruhsat uzatıyorlardı…

Manasız gördüm, en son geçen kış verdim av bayisine, sene başında ruhsat harcı mı ne zamlanacakmış, yeni yıldan önce alelacele biri devrini aldı da, kurtuldum.. yoksa hala başıma belaydı..