bugün

sahibelik olabilir.
görsel
herkese tavsiye ettiğim durum. ''hadi bize gidelim harika bir kahve makinası aldım'' diyerek er kişi eve davet edilir. içeri girer girmez ''akşam da babamlar gelicek evi temizleyemedim beklersen 5 dakika şu salonu alıveriyim'' demenizle elinizden süpürge hemen alınır. iş bittiğinde ''aaa saat kaç olmuş babamlar şimdi gelir''.

güle güle kirletin.
Kuşkusuz süpürmeyi sevmiyorum ama ütü ve yemek yapabilirim.
Yemek yaptırmanın farklı versiyonu.

Valla ben tavuk sote yaptırmıştım.
Teyze zaten senin belin iki kat olduğu için sevabına süpürürler.

Kiminin duası kiminin memesi.
kuşkusuz ilk olarak perdeleri indirtirim.
Mutfak dolaplarını iç dış silsin. süpürge ne be?
Sözlük kızları da coştukça coşmuş. Evd.
kalkmis bir aletli erkege degil evi supurtmek, camasir-bulasik bile yikatabilirsiniz.
Şüphesiz ki, yerleri süpürtmek zaman kaybıdır.
Onu robot süpürge de yapar.

Cam silme, perde yıkatıp astırma, dolapların üstünü sildirme, ütü, bazanın altını havalandırma ve geri yerleştirme, mevsimi gelmişken yazlık kışlık değişimi gibi işler yaptırmanızı tavsiye ederim.
Hazır eli değmişken perdelere de el atması gereken erkek. Güzel taktik ama pek tutar gibi durmuyor.
(bkz: mistress)
Evdeki hesap çarşıya uymayabilir.
süpürürüm...

ama görüşmem bir daha... kendime olan saygımdan. salak yerine konmak ayrı bir şey.
Evet bu başlıkta evini temizlenmeyen kadın yazarları ifşa ediyoruz. Hiç beklemezdim senden
eve atılan erkeğe evi süpürtmek isteyen kadın yazar.
gerçek sınav, aspiratör ve davlumbazı temizletmektir. bunu yapan erkekle, gözünüz arkada kalmadan, yıldırım nikahı kıyabilirsiniz.
Yanlıştır. Eve atılan erkeğe yemek yaptırılmalı. Evi ben süpürürüm, silerim. O gitsin yemek yapsın.
atan da erkektir, genelde supurgeyi yemek bulasik camasir takip eder.
görsel
Tüm enerjisiyle gelmiş boşa mı gtsinn?
Yaşlılık işte.
Hizmetçi fantezisi ayağına bütün evi temizletmek bence de harika fikir, yapılır.
bi şey diyeyim mi şaka maka bunu yapmıştım hem de çocuk elektro gitar çalıp uzun saçları olup kafa kıç sallayan hard rock kitlesindendi mdlcödlsl tutturdu gelicem diye süpürge açıyordum ben de eve yapmak zorundaydım aksama baska arkadaslarım misafirliğe gelicekti çünkü neyse geldi bu biraz oturduk balkonda hediye almıs bana kolye e mal aynı kolyeden boynumda var hiç mi görmedin yani hep takıp hiç çıkartmadığım bi kolye bi de teşekkür ettim bozuntuya da vermedim sonra ne oldu ne dedim hatırlamıyorum çocuk evi süpürüp gitti 1-1.30 saat anca kaldı onda da süpürge açtı eve evet ve bikaç hafta sonra konuşmayı sonsuza dek kestik sağ olsun elleri dert görmesin tatlı çocuktu mdöşdşfş.
Kapı pencere ve dolapları sildirmek varken evi süpürtmek ne gereksiz.