bugün

erkeği evcilleşmemiş hayvan olarak görüyorsan birlikte olma niye olup onu istediğin şekle sokmak istiyorsun ki?
kimseyi zorla biriyle olmaya zorlamıyorlar sonuçta.
ben erkek düşmanı veya kadın düşmanı olanların zorla bir araya gelip birbirleri hakkında atıp tutmasına karşıyım.
sevmiyor olabilir, nefret ediyor hatta kin duyuyor da olabilirsin o zaman birlikte olmayacaksın. bu fikri olarak tutarsızlık oluyor çünkü.
Ham yapabilirler, dikkatli olmakta fayda var.

Hamınızı selamlirem.
yemimizi suyumuzu verin, akşamları 3-5 dakika tımarlayın/sevin bir de istemediğiniz zaman ayağınızın kenarı ile itekleyin ama vurmayın yeterli. cibik cibikk ede ede bir kenarda otururuz biz öyle.
şu apocu feministi alın pistten.

çakma wolf seni, işiniz gücünüz erkek düşmanlığı arkadaş.

sen ilk önce troçkiye yaptığın ihanetin hesabını ver.
essy hanım kızımızın türünü çözemedim.
o nasıl bir türün erkeği ki acaba? yazık hem ona, hem sana.

neyse biz insanlar günlük hayatımıza devam edebiliriz.
Playstation , pizza, kolasını koy önüne tamam.
beslemeyin. siz beslersiniz o ısırır. nankör canlılardır. kedi köpek çok daha iyi bir seçenek.
önemli bilgilerdir...

mesela benim tuvalet eğitimim yok, direk adamın ağzına sıçarım...
Benim için tavan aralarına özel bölmeler yapılsın. Bunalıma girince oralarda atlayıp sıçramam için. Hee birde akvaryumun ağzı açık olsun. Atraksiyon lazım oluyor arada. Evet.
Günün polemiği besliyor buyrun. Erkekler kızabilir ama komik bir yazı olmuş. Şu cümleye katılmamak mümkün değil. Salıverin demiş. Evet salıvermek lazım bazen. Dönerse senindir.
memleketin ve sözlüğün sözde eğitimli kadınları şaka eğlence kisvesi altında ne kadar faşist narsist küçük beyinli aşağılayıcı birer tip olduklarını ifşa eden başlıktır bu. gizli feminizm duyguları terörizm anarşi seviyesinde olduğunu bir kez daha gördük. allah ıslah etsin.

Edit:git babana tuvalet eğitimi ver it.

Edit:okudukça sinirimi bozuluyor amk yavşaklara bak.

edit: sinirlenmekten kendimi alı koyamıyorum. tuvalete girerler elinde ki krem gitmesin diye elini yıkamazlar. 500 metrelik tırnakları ile götünü silemezler. sosyal tuvaletleri evinin salonu gibi kullanırlar sonra gelip erkeklere tuvalet eğitimi verin derler.

hepinizi tek tek yazdım sizi madara etmezsem bana da doktor mikrop demesinler.
özgüvenim hiç bu kadar sarsılmamıştı. yahu essy hanım nedir erkeklerle probleminiz? çözmeye çalışalım yoksa iş cinsiyet katliamına gidiyor. sonra çok ararsınız benden söylemesi.
Dikkat et kukunu isirmasin.
halıya sıçar bu, demedi demeyin !
Başlarda sokaktaki evsiz, hasta, aç erkekleri görüp beslenilmesi gerektiğini düşünürdüm fakat şimdi anlıyorum ki onların doğal yaşam alanları çöplükler. Evlere kapatmak onları hapsetmek olur.

Onlar süs bebekleriniz veya biblolarınız değiller. Ego tatmin aracınız da. Boyunlarına tasma takıp gezdirmek erkekseverlik değil. Aman parkeler çizilmesin perdeler yırtılmasın diye tırnaklarını kesmek hiç değil. Doğasını bozmayın şunların. Beslediğim erkekleri saldım dışarıya.
Ayrıca çok masraflılar be.