bugün

Güldüren başlıktır.
24 saat kadınlarla ilgili envai çeşit ve çoğu da yergi içeren başlık açılan yerde bunun için nasıl da duyar kasılmış ama. Sinirler yıpranmış, kin falan tutulmuş. Güldürdü.
Mememizi eksik etmeyin yeter ehehe.

görsel
değişik bir av yöntemidir...

O değil de bu arkadaş aynı zamanda gece gunduz soylukte koca arayıp yaptığı yemekleri paylaşan arkadaş değil mi? Allah düşürmesin insanı yolunu yöntemini şaşırıyor.*
Bu kadar erkek meraklısı olmak da ne bileyim yani.

(bkz: çük)
Kalite kalite marka marka.
https://youtu.be/1doNc_qTxdw
Sözlük sözlük değil çingen düğünü.
Sözlüğün yetkilileri sözlüğü trollüyor.
Neyseki ben ve benim gibi bir iki aklı başında insan var burada.
Kürt kızı essy seni anlıyoruz.
Senin hayatında zor.
Yaşıtlarının çocukları liseye başladı senin ise tek hedefin bu sefil sözlükte mod olmak.
Burada ismaile sesleniyorum.
Bu kızcağızı mod yap.
Sende kurtul. Biz de kurtulup rahat edelim.
Gene mi taliplin caydı essy? Bu kaçıncı olacak bacım tatavasını biz çekiyoruz.
Kendi oğluna bunları öğretirsin umarım. Bir kadın eşine köpek muamelesi yaptıktan sonra nasıl bu benim eşim diye ortalıkta dolanır. Kadın dediğin erkeğini kral yapar kendisi de kraliçe olur.
Büyük yoklukta galiba bu kız. Başka açıklaması yok bu entrylerin.
DüZenli olarak yemeğini, amını verin, çokta konuşmayın. O zaman oldukça uysal olurlar.

Beslediğimden değil, bende erkeğim ondan.

Öpüyorum, kıps.
Sen aşiretin çamaşırını bulaşığını yıka, yeni gelen bebelere hala teyze amca dayı ol, gel burada erkek tavsiyesi ver.
E sen de haklısın tabi bacım.

Bak bacım diyorum, abilerin beni bulmasın.
çok yüz vermeyin.
Ben benimkini azıtmak istiyorum da bildiğiniz ormanlık bi arazi var mı, geri dönemeyeceği?
memleketin ve sözlüğün sözde eğitimli kadınları şaka eğlence kisvesi altında ne kadar faşist narsist küçük beyinli aşağılayıcı birer tip olduklarını ifşa eden başlıktır bu. gizli feminizm duyguları terörizm anarşi seviyesinde olduğunu bir kez daha gördük. allah ıslah etsin.

Edit:git babana tuvalet eğitimi ver it.

Edit:okudukça sinirimi bozuluyor amk yavşaklara bak.

edit: sinirlenmekten kendimi alı koyamıyorum. tuvalete girerler elinde ki krem gitmesin diye elini yıkamazlar. 500 metrelik tırnakları ile götünü silemezler. sosyal tuvaletleri evinin salonu gibi kullanırlar sonra gelip erkeklere tuvalet eğitimi verin derler.

hepinizi tek tek yazdım sizi madara etmezsem bana da doktor mikrop demesinler.
Erkeğin anası sizsiniz onları yetiştiren de sizsiniz önce kendi eğitiminizi sorgulayın sonra erkeklere laf edin hanımlar.
Ham yapabilirler, dikkatli olmakta fayda var.

Hamınızı selamlirem.
Beni alabilirsiniz. *
önemli bilgilerdir...

mesela benim tuvalet eğitimim yok, direk adamın ağzına sıçarım...
Kurabiye ödülünüz olsun ve uslu durması durumunda yiyebilmesinin mümkün olduğunu vurgulayın. Sonra bakın nasıl havada kapıyorlar kurabiyeleri. "Afferim oğlumaa" deyip, aşırıya kaçmadan başlarını okşayabilirsiniz. Yoksa şımarıyorlar.

Eğlence saatlerinde ise topu atma, topu getirme gibi eğitici faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Pire aşılarını ihmal etmeyin, tasmalarını çok sıkmayın.
Kolay gelsin.
Amiyane tabirle erkeklere it demenin ustu kapali halde soyleis bicimi.
Önermiyorum. Evcil değil. Parası neyse verin petshopa geri alsınlar. Ya da ormana bırakıp kaçın vahşi bir tür sonuçta hayata tutunur.
görsel
işte bu hep alkolik etkisi. *
Yemeği iyi yaparsanız gonlunu fethedersiniz.
Kızlar kendi aralarında erkekleri aşağılıyor tamam da neden erkeklerde katılıp çanak tutuyor onu anlamadım ben.

Tanım; polemik başlatabilecek bir başlık.
Ben yabaniyim eve kapatirsaniz ölürüm.
güncel Önemli Başlıklar