bugün

sanatsal açıdan kabul görebilecek fakat tarihe ve halen dönen dolaplara bakılınca pek de mantıklı bulunmayan cümle.

(bkz: özet geç piç)
(bkz: yazık)

bir oy uğruna tarihten bu yana kendisine türlü işkenceler yapmaktan çekinmeyen bir toplumu destekleyenin zaten türk olmasına gerek yok. pek tabi türklerin de ona ihtiyacı yok.

yahu hiç mi tarihini okumazsın be adam? oturduğun yerden ahkam kesmek ne kadar kolay!
senin ananı bacının gözünün önünde ırzına geçilse hatta yakılsa sen oturduğun yerden izleyecek misin?

camiye tüm sülaleni doldurup hiç acımadan gözünün önünde yakan topluma ne bu hayranlık?

son olarak şunu bil bizim ne azerilerin ne de başka bir milletin dostluğuna ihtiyacımız var. türk milletinin birlik-beraberliği sen ve senin gibiler dahil herkese yeter..
tanım: ilginç bir önermedir.

bu olayla ilgili sadece "biz de seni destekliyoruz" diyebilirim. sonra da "her türlü desteğimizle arkandayız, aynen devam." diyebilirim.
ermenistanında seni desteklediğinden emin olabilirsin. (bkz: 2010 adult movie awards)
(bkz: iyi de bana ne)
(bkz: her boku siyasete dökmek)
mevzuya sadece müzik çerçevesinden bakacak olursak, desteklenmesinde bir sakınca yoktur. * kaliteli bir iş çıkarmışlarsa kim olursa olsun desteklenmelidir. insanların nereli olduğuna değil, ne iş yaptıklarına bakılmalıdır. * *
her şartın, her yüzyılın sunucusu meltem yazgana bir kez daha sessiz ve hızlıca "ten poyints gos tu armeniya" cümlesini geçiştirtecek insan zihnidir, bu cümleyi kuran...
Erovision zaten ülkeler arasında kardeşliğin yaşandığı biricik hadiselerdir. Lakin ermeni mi desteklenir git tacikistanı, bosnayı, azerbeycanı destekle dedirtir görene, duyana ,bilene. Desteklencek o kadar tatlı millet varken ermeniye geldi sıra. Olmaz olsun efendim.
(bkz: her ülkeyi başımıza taç ettik bir ermenistan kaldı)
(bkz: Ermeni sana sümüğünü atmaz sen de ona oy at)
(bkz: He he ermeni de seni destekliyodu yakışır)
bu cümleyi söyleyen kişiye sen ilk önce kendini destekle denilerek cevap verilmesi gereken cümledir.

sanada enjoy ciğerim.
(bkz: ermenistan ne ya)
başlığı açan yazar arkadaşın umduğunun aksine ermenistan eurovision'a ilk katıldığında türkiye'den 8 puan aldı ertesi yıl ben de bu arkadaş gibi sandım bunlarda bize yüksek verecekler, lakin yine 0 aldık yine 0. eurovisionla köprü falan kurulmaz geçiniz bunları efendim..
her yıl ermenistan'a türkiye'den 12 puan gittiğine göre destekleyen insan sayısı oldukça fazladır.
(bkz: iyi bok yiyosun)
kimse kimsenin türk olup olamayacağına oy verdi diye karar veremez, bu kadar katı olunacak bir konu değildir. insanlar şarkı yapmış beğenirsen oy verirsin, beğenmezsen oy vermezsin kendi tercihindir.
balkan ülkelerinin komşularına puan vermesine özenen çılgın türk yaklaşımı.şarkının güzel olmasından ziyade sanatsal hiçbir şey yok.bu zaten bildiğimiz ermenistan,işlerinde sürekli siyasal içerik görmek mümkün.şarkı güzel,ses güzel ama anlamına ve anlatımına bakın.
(bkz: apricot stone)
-Bi kere ermeni kardeşim demişsin tamam sen ermenisin ama ben değilim.
-Ermenistana 12 puan giderse dostluk koprulerı kurulur demişsin her yıl sen ve senın gıbıler sayesınde oyle oluyo zaten ve bi sikime yaradığı yok.
-Kendini bi sikim zannediyosun, evet öylesin (bkz: alternatif pipi isimleri)
-Azerbaycanla değil ermenistanla dost olmak menfaatimiz gerğidir diyosun hayır değildir, ermenistanın bize hiçbir yararı olmaz aksine biz sınırımızı açarsak bu onların ekonomisini geliştirir ve bu siz ermenilerin ilk amacı.
-Manga beni anlatmıyor diyosun eminim ermeni kardeşlerin seni anlatıyordur.
-Ve şunuda eklemk isterim istanbul adalarda oturup yok dostluk yk kardeslık demek kolay tavsıyen bı ara erzuruma veya kars'a uğra da bi bak oralarda ne olmuş.
en güzel şarkı hangisi yarışmasında, izleyiciler ve oy verenler tabii ki en çok sevdikleri şarkıyı destekleyeceklerdir. hangi ülkenin bayrağı olduğuna bakılmaksızın müziğin verdiği hazza bakılırsa olabilecek bir fikirdir bu.
şarkı güzelse neden olmasın.
sabırla sonuna kadar okunabilen ama her an "olum nezaman şaka yaptığını söyleyecek" denilen uzun ama boş bir önerme. nedeni şöyle ki:

vizyonu geniş *, ileri görüşlü, rasyonel birikimli bir insanın, kendisininde prestijinin sıfır olduğunu kabul ettiği kıytırık bir organizasyonu "ortadoğuda barış" la bağdaştırması ve her fırsatta ülkemizi soykırımla yaftalamaya çalışan bir devleti gözümüzde büyütmeye çalışması söylediklerinin samimiliği hakkında düşündüren bir durumdur.

(bkz: cool adam) dan 5000 kontor isteyip bütün oyları mangaya atıcam ulan.
olası ermeni kökenli birinin isteği. bir türk olarak bi siktir git çay koy diyorum bunu diyene.
türkün türkten başka dostu yoktur olamsıda gerekmez. kim görmüş ermenilerden türklere oy geldiğini. orada yarışan kim olursa olsun kanı türk kanı mı? yeterli. yabancı dilde de söylese orda TÜRK bayrağı dalgalanır birinci TÜRKiYE denir. ne mutlu bize soyumuzu kirletmeye çalışanlara karşı gelebiliyoruz en azından. (bkz: ya sev ya siktir ol git)
türkiye'de taşlanır muhtemelen bu insan.
söyleyeni belli olmayan anonim bir cümle.

(bkz: sen kimsin lan)
ilgi çekmek ve polemik yaratmak için sergilenen bi tavır.