bugün

entry'ler (206)

sabah 7 de dışarı çıkan kadının niyeti

kimseyi ilgilendirmeyecek durumdur.başlıgı açan yazara küfürden başka bişey kazandırmaz.

arabanın arka camına atatürk imzası yapıştırmak

çok yanlış bir davranış biçimidir.bazı kişilere göre bu imza yerine gençleri parayla etkileyen kıtaplarını zorla okutan şahsiyetlerin ımzası olsa daha dogru bir davranış olabilir.

contorium

uydurma olduğunu düşündüğüm element.zaten sadece istanbul boğazında olsa hiç kimseye yetmez merak etmeyin.

bir kızın röntgen filminden tahrik olmak

iç güzelliğe önem veren kişi eylemidir.

panikatak

allah vermesin canlar.çeken bilir.

sigaraya marlboro ile başlayıp samsun la bırakmak

genellikle gerçekleşen durumdur.samsunla başlayan kimse tanımıyorum .

kendi kendine eğlenen insan

kendi kendine eğlenebilen denildiğinde kendi kendine aktiviteler yapan insandan çok , pek fazla yalnız hissetmeyen ,mutlu bir insanın özelliğidir. özelliktir.

cennetten arsa alan müslüman

yaptım , olacak.

karadenizli penisi vs doğulu penisi

bu karşılaştırmanı buraya taşımasan iyi olurmuş. ikisinide hayal et , orda kal sonra konuşma.

sigara paketinin üzerindeki resimler

ufacık çocuğun hastanede ağzında oksijen yatarken çekilmiş fotoğrafıyla beni benden almışlardır. daha neler lan bizde pasif içiciydik zamanında

recep tayyip erdoğan ın ulu önder olduğu gerçeği

güldüren başlık tamam arkadaş ulu sıfatını kimseye kullanma atatürk e bile kullanma eyvallah , dini sömürüyo bilmem ne hep aynı muhabbet sonuç yok onuda geçelimde , kör müsün ak başbakan sıfatı varmış. gözünde nasıl büyüttüysen artık portakala bakıp lider diye başına koyacağından korkarım.

kavga etmeden önce apiş arasını kaşıyan babayiğit

kavga esnasında yüksek seviye tekmeler atacağı için döşşekleri hazırlar.

kürt

bursada pkk partisinin mitinginin bulunduğu mekanın yakınından geçerken sebepsiz yere kafama lastik fırlatan , küfür eden ben metroya binmek için kartımı okutmaya çalışırken dönen zımbırtıların üstünden atlayarak metroya beleş binen millet. demek ki ben hakkaride dağda geziyo olsam elinde silah olsa kafama sıkacak ak. kendi ülkemde bana rahat vermicekse alnını karışlarım.

not: istediğin kadar eksile bu böyle arkadaşım. bi yandan bakıyorum aynı üniversitede yan yana oturuyoruz gayet eşitiz onun sırasında kazıkda yok oturuyo adam bi yandan bakıyorum kafama saçma sapan cisimler fırlatıyor napayım bu adamı ben şimdi. eşitlik istiyorum ulan.

para teorisi

(bkz: yes money yes karı kız)

super mario

güdük bi musluk tamircisiyle kah büyüye kah küçüle oynadığımız oyundur. ne günlerdi be.

bir ısıtıcı olarak sevgili

benim nazlı yarim ufodur.

dünyada ençok konuşulan 5 dilin türkçe olması

dünyada en çok konuşulan 5 dil türkçe dir. hala düşünüyorum üstünde.

en güzel sesi çıkaran enstrüman

göttür .

0 0 a nasıl koyduk diyen cimbomlu

0 - 0 a deli gibi söven iddaazede.

elbise giyen kız

hiç bişey giymese herkesin daha mutlu olacağı kızdır. yırtsın parçalasın.