bugün

Esaretin bedeli
Yeşil yol
Kaplumbağalar da uçar
O. Çocukları

diye devam eden filmlerdir.
(bkz: la meglio gioventu)

biraz uzun, 6 saat kadar ama her saniyesine değer.
interstellar örnektir.
Guguk kuşu.
men of honor, titanic ve once upon a time in america listenin başında yer alır.
(bkz: my name is khan)
(bkz: veer zaara)
Hatta veer zaara'nın son sahnesinde gözlerim dolmuştu. Ne muhteşem bir filmdi..
in time, iktisatçı kafasıyla izlemenizi tavsiye ederim.
Marslı.
kesinlikle (bkz: detachment)
adaletin peşinde.
mama. http://www.imdb.com/title/tt2023587/
Komedi filmi varsa bildiginiz önerileri mesajla bekliyorum. Biraz kafa dağıtmak için
Old boy.
amir khanın oynadığı herhangi bir film. p.k, 3 idiots, ghajini, her çocuk özeldir...
(bkz: this is england)
çok çok çok çok çok çok çok etkilenmek istiyorsanız eğer (bkz: mommo kız kardeşim) çok etkilenmesem de olur diyorsanız diğerleri...
predestination. film bittikten sonra çok heyecanlı bir şekilde volta attım yaklaşık yarım saat.
camino.
altyazı ile izlenmelidir.
Sesizlik - The crucible

Yaşanmış bir olayı anlattığı için etkileme oranı oldukça yüksek. Sinir kat sayınızı bolca arttıracak durumlarla karşılaşmanız mümkün.Sağır ve dilsizler okulunda yaşanan dramı anlatıyor. Filmde temel olarak nasıl iğrenç, aşağılık ve vicdansız insanların içinde bulunduğu acımasız bir dünya da yaşadığımızı ve de adalet sisteminin nasıl satılmış olduğunu, herkesin herşeyi çıkarları doğrultusunda yaşadığını net bir şekilde gösteren acıklı bir film.

Nasıl insanlar bu kadar vicdansız ve satılmış olabiliyor? Dünyada ki bu sistem maalesef çürük insanların elinde. Allah temiz yürekli olan kimseyi o mahkemelere düşürmesin ve kimseyi başkasına muhtaç etmesin inşallah.

görsel
(bkz: etkileyici bir film)
10 yildir soylerim. Benim icin kesinlikle "er ryani kurtarmak"tir.
I origins-Şiddetle tavsiye ederim.son zamanlarda izlediğim en güzel film.
p.k. tabi ki.
(bkz: tarzan x)
Genç dimağları çok etkilemiştir.
Bab'Aziz