1. 1.
  türkçeye bir zamanlar amerikada diye çevrilen, ama aslında bir zamanlar amerika diye çevrilmesi gereken enfes sergio leonefilmi.
  3 -2 ... profesor bonbon
 2. 2.
  robert de niro'nun bir sahnede vahşiliği gözlerden kaçmayan filmdir. *
  1 ... trinfr
 3. 3.
  sadece müzikleri için bile izlenebilecek film.
  1 ... ireland
 4. 4.
  Robert de niro'nun the godfather:part 2'den sonraki mafya-gangster filmi.Baba ile ortak noktası baba gibi bayaa uzun olmasıydı...
  1 ... the godfather
 5. 5.
  film, de niro nun afyon çekerken sırıttığı sahne ile biter. ~
  imla~
  -4 ... getirmebenioraya
 6. 6.
  robert de niro' nun james woods ile ışıldadığı, sergio leone filmi. amerika' nın buhran yılları' nı merak edenlerin izlemesi gereken bir başyapıt. gerçekçiliği ustalıkla harmanlayan film.
  1 ... legend of the stranger
 7. 7.
  --spoiler--
  fat moe : onca sene ne yaptın?
  noodles : geceleri erkenden yattım.
  --spoiler--
  2 ... evildeth
 8. 8.
  (bkz: once upon a time in mexico) *
  ... okuzcuk
 9. 9.
  sanırım bir çok kişinin unutamıyacağı filmlerin başında gelir,de niro'nun unutulmaz oyunculuğu, jennıfer connelly 'in büyüleyici güzelliğinin habercisi olan 1984 yapımı, 226dk.'lık sergio leone filmi.unutulmayacak sahne:kendisine tecavüz eden soyguncuyu penisinden teşis etme sahnesisi..(erkek adamın mutlak izlemesi gereken filmlerden birisi)
  2 ... birdman
 10. 10.
  esas olarak harry grey'in romanindan yola cıkan bu film sergio leonenin senoryada bayagi bir degisiklik yapmasi ve belkide sadece karakterlerin temeli uzerine yepyeni bir hikaye yazmistir. filmde james wooods'un performansi takdire sayandir.
  ... mulayim