bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  2004 yapımı başrollerini shahrukh khan, rani mukherji ve pretty zinta'nın oynadığı bollywood filmi. izlenmesi kesinlikle tavsiye edilir. Yönetmenlik açısından yash chopra'nın en iyi filmlerinden birisi. ayrıca mendilinizi de hazırlayın
  1 ... kisitli mucadele
 2. 2.
  bir shah rukh khanbaş yapıtıdır. tavsiye ederim. adam bu işi biliyor beyler.canım jönüm.
  http://www.bollywoodfanat...az%C4%B1l%C4%B1-%C4%B0zle
  1 ... abuksabukprenses
 3. 3.
  baş roldeki abinin gerçekten çok iyi oyunculuk sergilediği film. aamir khan ile birlikte favorim ikisi bollywood'dan. ayrıca şu jugnili jignili parçayı izlemeden geçemedim hatta 4 defa geri sarıp izledim. normalde ileri sararım fazla dans görüntüsü varsa ama bu gerçekten kıpır kıpır hatta oynayışına koptum bizim elemanın.

  şimdilik güzel ilerliyor film. hoş bi aşk hikayesi. izleyin derim.

  edit: yuh bunlar akrabaymış herhalde soyadlarını yeni fark ettim. shakruh khan'mış abinin ismi.
  http://s1308.hizliresim.com/1d/c/rc732.jpg
  ... atid
 4. 4.
  ağlatan filmdir. gözlerim doldu resmen sonlarda.

  bi gerçekçi olarak bakın son sahnelere. öyle oynuyor ki sahkruh khan inanıyorsunuz onun gerçekten sevdiği için 22 yıl hapiste kaldığına.
  ... atid
 5. 5.
  shahrukh khan'ın başrolde yer aldığı hint filmi. Pakistan ile hindistan arasındaki çekişmeyi bilmeyen yoktur. Film de bir aşk hikayesi üzerinden bu konuya odaklanıyor. Son sahnede yer alan konuşma filmin en can alıcı kısmı ve omurgası. Hint yapımı ama pakistan'ı kötülemek gibi bir niyet olmadığı aşikar. Zaten verilen mesaj da " aynıyız, aynı toprakların insanıyız" temelinde ilerliyor. Amerikan sinemasında son yıllarda çekilen "müslümanlardan özür" niteliğindeki filmlerin yapmacıklığından uzak, samimi bir film. shahrukh khan ve diğer oyuncular zaten çok iyi oynamışlar. methiye kısmını yaptığımıza göre hiciv kısmına geçebiliriz: black filminden tanıdığımız veer'in babası ( adını bilmiyorum) keşke biraz daha uzun bir role sahip olsaydı. Böylece filmin ilk bölümüne hakim olan o neşeli hava daha canlı olabilirdi. Müzikleri beğendiğimi söyleyemem ki genelin aksine ben şikayetçi değilim hint filmlerinin bu özelliğinden. 3 saat 15 dakikalık filmin en az 1 saati şarkıyla geçiyor ki insan bir yerden sonra bıkıyor. Kurgu adına zayıf, 2 küsür saatten sonra yeni karakterler ortaya çıkıyor. Tek bir hikaye üzerinden gitmek yerine eş zamanlı ve ayrıntılı işlenseydi daha iyi olurdu. Bazı açık noktalar da vardı. Bu sorunları yönetmenin aşması gerekirdi. Bana öyle geliyor ki mesaj vereceğiz kaygısıyla bunlar göz ardı edilmiş. Sonuçta yukarıda belirttiğim üzere son sahnedeki konuşma ile bütün eksiklikleri görmezden geldim.
  ... srkn
 6. 6.
  shahrukh khan' ın başrol oynadığı, 3 saat 15 dakikalık, dansları, şarkıları atınca 2 saat süren hint filmi. 22 yıl sevdiği kadının onurunu korumak için hapis yatan veer'in hikayesi. insan gerçekten hayret ediyor, böyle aşk gerçekten var mıdır? Tam bir dram, sorduğum herkes ağlamış höyküre höyküre ama oduncuk olduğum için bende pek bi duygu kıpraşması oluşmadı.

  Üzüldüğüm dünyadaki adaletsizlik, adi ama zengin insanların güçlü olması ve 'sevenler hep üzülüyor' gerçeklerini bir kez daha görmem oldu. kahrolsun bağzı şeyler.
  ... katmerlimars
 7. 7.
  Shahrukh khan ve preity zinta gibi Hindistan'ın iki güzel ürününden Güzel bir Hint filmi. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Ancak Salya sümük ağladım diyenlere kal ho naa hoyu öneriyorum. Bu filme ağlayanlar onu izlerken geberecekler eminim.
  Neyse film bence sonuna kadar çok saçma ilerliyor ama sırf sonunda verilen mesajı ile beğenileri topluyor. Sonu gercekten hostu.
  Sunu da demeden edemeyeceğim. 22 yıl sonra tecelli eden adaletin ta amina koyayım afedersiniz.
  (bkz: adaletini sikeyim dünya)
  1 ... barismanco
 8. 8.
  an itbariyla seyreylemeye koyulduğum srk filmi.

  genel kültür notu: "sagopa kajmer - dil yaratmakta en asil silahları" parçasının sample'ı bu filmden alınmıştır.
  ... katipzade
 9. 9.
  main yahaan hoon şarkısı bu aralar dilime dolanan film.
  uyduruk hollywood filmlerine bin basar.
  hem senaryo, hem müzikler, hem de oyunculuklar bakımından üst düzey bir film.
  ... neville
 10. 10.
  veer zaara
  2 ... olmaz abi donla sevisecek