bugün

kendisiyle hiçbir kişisel sorunumun olmadığı, metalci olduğu için ekstra sevdiğim yazar.
Ultraslan diye bir takım olduğunu görmemizi sağlayan yazar. Eksik olmasın...
Kadın mıymış efenim. Selam bayan.
metalci yeğenime laf yok . malum
zevatın , kingkong79 , şempanze31 ,
delikliboru2023 , nükleermaharna
nurlubankamatik gibi hesaplarını ciddiye
almıyoruz .
Hafif agresif çıkışları ve destek vermemesi olduğu zamanlar haricinde seviyorum. Bir de vitor pereira’yı terim’den karizmatik bulmak gibi bir hata yapmıştı bunlar dışında iyidir.
Canımızdır. Evet.
sinek gibi başlığına üşüşen troller var.
metalci yeğenime laf yok . dürüst ve
efendi bir insandır ...
15 yaşındaki bebelerin laf attığı yazar. Ahahahaha! insanda biraz utanma olur lan. Ben 15 yaşında olsaydım burada abilerime ablalarıma laf atmaya utanırdım. Burada dışlanmadığına dua et.

Ama suç sende değil ailende. Telefonunda, bilgisayarında çocuk koruma programı olmalı.

Sorumsuz aileler yüzünden 18 yaş altındakiler Uludağ Sözlük gibi yerlerde takılıp beden ve ruh sağlıklarını bozuyorlar.
Destek beklediğim zamanlarda iki seferde tam tersini yaptı. Severdim oysa kendisini. Şimdi kırgınım biraz.
eniste okuyor. bilginiz olsun agzinizi yuzunuzu döker.

zamaninda yazip uyarmisti.
elmas bogazici gittikten sonra bu sözlükte kalmamın sebeplerinden birisidir. bir çoğunu hatırlamadığımız gece sohbetleri kimi zaman hüzünlü, kimi zaman neşeli, kimi zaman müzik dolu geçmiştir. marketçi amcayı benim yüzümden çok kez uykusundan uyandırmıştır. sanki çok eskilerden beri arkadaşım hissini yaşadığım kalbi temiz, dili sert yazar. vurduğun gol olsun darkness, seviliyorsun...
Kendi düğününe geç kalmaması gerekiyor, sözlükte laf çıkar.
Yobazlara ve çomarlara yargı dağıtan metalci kız. Sülalecek severek izliyoruz çekirdek içlerini kolaya biriktirirken.

Not: alan olmazsa ben Allah'ın izni, milletin isteğiyle talibim. Sikortam var.
Başını bir an önce bağlamam gereken yazar. Elden gidiyor.
görsel
Duygularıylan oynadığımı söyleyen yuzır. Ben sözlüğe erkek olduğumu itiraf ettiğimde entirimi okusaydın banane.
içine kan tutan kasap kaçmış.
Donuz listemde olduğu için hala hakkımdaki üzücü çıkışlarını sürdürüp sürdürmediğini bilmesem de sürdürmemesini dilediğim yazar. Şimdilerde mutlu ama uzak olsun.
abla sen sus gecen gun bir cocugun anasina kufur ettin.
kisi kendinden sorumludur.evde her seyden habersiz taze fasulye ayiklayip konserve yapan anasini ne karistiriyorsun.
sevmiyorum boyle seyleri.

manyak kari.
Toxic barışa şamarı çarptı.
konu karanlikla ayni anda alt alta bu konu hakkinda entry yazmaniz sizi gordum.

karanlik da anne oldugu icin hassas davranip annesine degil kendisine kufur etmis ama sen ne yaptin.
kartoncu senin de surekli bir kuyruk acin var her yerde karsima cikiyorsun.

toksitin samari bana ilac gibi.

sana ne oluyor.
misafirligin kisasi makbulmus bunu baska bir baslikta istisare ederiz.

hem sen seversin.
kafa goz kirmali seyler.

haydi ben kactim.
kartoncu lağım faresi gibidir her karının nik altında ortaya çıkar yalamalık yapar. bi insanın fıtratı bozuk olmasın hele hele babasıyla içiki içip övünen biri başka lafa gerek yok.