bugün

daha karpuz...
şaka yapıyor derken ciddi ciddi nickini moderasyona sildiren altıncı nesil yazar(dı). yazık olmuştur.
yazık olmuş yazardır.
canayakın insan, hoşsohbet ve neşeli bünye. saygılarımı sunarım efendim. *
kendisi olmayıpta kuyruk acısını bazılarına tekrar tekrar tattıran yazar.

edit: hatun düşürmek için sosyomat mış, yonca imiş aslında kimin dolaştığı aşikar. azıcık utanma olsa susmayı bilir bazıları!
kendisiyle zirvede tanışma fırsatı bulduğum kişilerden biri idi ama geçenlerde kendisini sildirince epey şaşırdım.
(bkz: nereye daha karpuz kesecektik)

ancak daha ötesinde şurada yazılanlara şaşırdım.
hadi yazmayım, karışmayım diyorum, uzak durayım diyorum ama olmuyor.
6-7 yıl forumlarda takılmış, yöneticilik yapmış biri olarak oradaki pisliği, yozlaşmayı ve dahası yönetim vs.nin çıkarları için neler yaptığını göre göre artık dayanamayıp, elimi eteğimi çeken ben için şu sözlüklerde bile durumun aynı olduğunu görünce insanlarda artık bir ipnelik olduğunu düşünmeye başladım.
bir insanın arkasından konuşmak, gitmesinden prim yapmak istemek nasıl bir mantıksa.
hadi gitti sevinirsin. ama cevap hakkı olmayan biri için atıp tutmak cidden hiç bir etik ve ahlaka sığmayan durumlar.
giden insanın arkasından konuşmak etik olmaz. tanıdığım kadarıyla sıcak ve içten biriydi. keşke gitmeseydi, çünkü insanları haklı çıkardı ve onların eline koz verdi. yine de istediği zaman, istediği nickle dönebilir. ve kimseyi ilgilendirmez dönüşü, tıpkı gidişi gibi. artık dağılın bir zahmet.
yokluğu bile birilerine çatır çatır batan yazar. *
zirveden birkaç saat önce iki muhabbet etme şansımız olmuştu. geçekten çok tatlı, sıcak kanlı bir insana benziyordu. keşke gitmeseydi. umarım geri döner...

edit: eğer buradaki birkaç hödük beyinli yüzünden ayrıldı ise, yazıklar olsun onlara...
aslı astarını kendine göre uydurmalarından gına gelen yazardır. dönerse screen shot ı emin olun bir kaç kişiye monte edecektir. sus sus yeter ulan, nasıl adamlarsınız be? kendisi kültür entry ve başlıklarının neden eksilendiğini sorduğundan, iyilik meleği yazar arkadaş artılamıştır. artılamasaymış değil mi ama?! akıl var mantık var...
yüzüne söyleyemediklerini arkasından kusanların nick altını kirlittiği yazar. -mış bi zamanlar.
giden gitmiş. daha ne çemkirip duruyosun milletin arkasından. önünüzden yiyin. bakın işinize.
dönse ya, o olmayınca heyecan olmuyo..
(bkz: #7181923) entrysinde canlıların evrim geçirdiğini düşünenler için "maymunlarla cinsel ilişki yaşamak abesle iştigal etmez" ifadesini lullanmış. Bu zihniyetin sonucunda "küçük kız çocukları ile cinsel ilişki yaşamak normaldir herhalde" sorusu insan aklına gelmektedir nedense. Böyle sapık şeyleri ima eden için "fikri neyse zikri de odur" iyi bir tanımlamadır. insan, herkezi kendisi gibi bilirmiş.