bugün

annesinin sağlığına kavuşmasını temenni ettiğim yazar. geçmiş olsun.
çok geçmiş olsun. haberim yoktu kusura bakmasın dediğim yazar. annesinin ellerinden öperim.
zirvesine geç giden organizatör mü olurmuş puuuu...
as solistler sonradan gidermiş yazarı. gözüme batma, zirveye geç geldiğini söylerim! *
sözlükte sohbet ettiğim, zirvede tanıştığım, hayat dolu insan. zirve için onca uğraşmaları yüzünden, geç kaldı biraz. yoruldu herhalde ama olsun, o kadar kusur zall'da bile olur.*
sol framaden kaybolmasın istedim. *
neyse ben kapatmayayım tezgahın önünü.
zirvede suratsız olduğunu öğrendiğim * , beni gördüğünde afaroz edecek olan zirve sahibi.
paçalarımdan çekiştirerek çağırdığı zirveye, heyecanlı gelin misali bir buçuk saat geç kalmış olan şey. ve patavatsız, evet. **
zirvede yakından tanıma fırsatı bulduğum, sözlükte neden bu kadar sataşıldığını anlayamadığım harikulade dost. ayrıca geç gelmiştir zirveye. tahminimce dışarıdan önce yazarlara bakmıştır, ipsiz sapsız adam var mı yok mu diye sonra girmiştir içeri.
en çok saçlarını merak ettiğim ama zirveye gelemediğim için bu merakımı gideremediğim yazardır.
zirvede tanışma fırsatı bulduğum, epey hoş sohbet, kültürlü insan evladı.
girilen entrylere baklılırsa çok kültürlüymüş kendisi. **
(bkz: reklamlar)
birdasına ışın kılıcı hediye etmeği düşündüğüm yazar.

- zirve şöyle idi, bok gibi idi, püsürdü, hede idi, bikk bikkkkk.
+ zwoowwwnnn
- zirve harika idi, süper idi, çok sevdik falan idi.
+ zzzzjjjjwiiiiupppp
ışın kılıcını uzun saçları kesmekte kullanacak olan yazar.
uzun saçlarını keserse pek istediği sonucu alamayacağını düşündüğüm kişi.
esuma'ya.........

en kıyısında sabahladım akrebin
surlara çarptı yelkovan
umut katre, hüzün; değişmeyen umman
manzara bu idi değişmeyen içimde
avazım gökleri tuttu, saatler buz.

ey sina çölüne düşen yağmur
sen de birgün düşer misin içime?
uykudan mahrum, düşünce beynimde ur
mealim yok, mecalim yok
ansızın düşüyorum ufuktan içeriye.
haklı olarak küs olan ama büyüklük yapıp barışması gereken yazar kişisi ... *
büyüklük ne demek diyen, seve seve affeden, bir daha tekerrür ederse saçlarını koparacak olan yazar. *
arkadaşlara veda eden yazar.

her zaman için yalnış anlaşılmaktan korkmuşumdur ve bu nihayet başıma geldi. sizinle çok güzel günler geçirdim, kavgalar bile süperdi. sözlükten nikimi sildiriyorum. seven sevmeyen herkese teşekkür ediyorum. hepinizi ayrı ayrı seviyorum. zirveye gelenlere ayrıca teşekkür ediyor ve gelmeyenlere de canı sağ olsun diyorum. allah' a emanetsiniz.

edit: yönetim beni duyuyorsa, yarın ismimi mümkünse silin... allah a emanetsiniz...
calyx sen tam bir dostsun... her şey için sağol diyen yazar...
şarkı hediye edilesi yazar. esuma niyetine sabuha, bırakıp gitme dedim.

http://videoizle.video75....brahim-tatlises-sabuha-o/
yönetim onu duymayacagı için kafa iznine cıkmasını tavsiye ettiğim yazar.
bir derdim var butonunu kullanması gereken yazar. hatırlatayım dedim. burası onun nickaltı oluyo tam olarak, dur bakiyim.. evet evet başlık ''esuma'' işte tam bu noktayı yönetim takip etmek zorunda değil. bence değiller ben anlamam arkadaş. sonra çıkıp yoo aslında bizim için bi zevk falan demeyin. bozmayın beni tamam mı. neyse işte mecbur muyuz kardeşim hallahh hallah.. ay pardon ne diyodum:
otobüsü yanlış yerde bekliyo, boşuna beklemesin diye şeyettim yani yanlış anlaşılmasın.

edit: yanlış anlamayın sakın ha. hani moderatörlerin kimsenin nick altına bakıpta '' acaba sevgili yazarlarımız bugun ne saçmalamış.. ay pardon elim sürçtü ne istemişler'' diye bakmazlar. bakmamalılar. bakmayın lan hasta etmeyin adamı. nick altı olm burası, size de yazık. huu kime diyorum, sen değil arkandaki, okudun mu yazdıklarımı? mecbur değilsiniz olm.
(bkz: adnan şenses vs esuma)