bugün

Gizlerle, sırlarla örtülü, esrarlı
(bkz: esra rengiz)
(bkz: esrarcengiz)
4 senedir tanıdığım can dostum.aramıza hoşgeldin.
ortağım entry girmen lazım ona göre.
tiki avlıyoruz zirvesinin son ayagına tuba06 kişisi ile katılan yazardır. nargile masasının kösesinden cıktıgım an tanıstık kendisi ile. kenan dogulu muzikleriyle bir anda clubber bunyeler hareketlenmeye basladı. kıpır kıpır efenim bu bünye. masanın köse kısmına oturdugum an bir manevra ile ezilerek ölümüme neden oluyordu az daha. * * * 1 saatlik zaman dilimimde canayakın tavırları ile gercek bir eglence insanı oldugunu göstermiş ve saolsun corum'a davet etmiştir. * * tanıstıgım için cok memnun oldum diyorum kendisine ve nice zirvelere efenim. * * * *
sene sonu çorum dan ayrılacağı için pek bir üzülen yazar. öyle ki yüksek lisans bile yaparım diyor çorum da. tanıştığımıza memnun oldum, daha çok görüşmek üzere.
(bkz: kanks)
(bkz: tiki)
uğruna yazılar yazılan yazar kardeşim.
beraber gecelere aktığım yorulmak bilmeyen can dostum. çorum morum bize heryer teksas deyip eğlencenin tadını çıkarmasını iyi bilen yazar kişisi.
(bkz: van tu tıri foroooo)
corum'da görüp mutlu oldugum dünya tatlısı. allahım bir insanda enerji hiç mi tükenmez. sasırdım kaldım valla ne diyim. * * * işin ilginci o kadar dans ettikten sonra "oram agriyor, buram agriyor, şuram ağrıyor" diyede yakınır bu yazar kızımız. *

uzun lafın kısası geldik , gördük ve eglendik efenim. her sey ama her sey için cok teşekkür ederim. *
Uğruna Çoruma gittiğim ve dans pistindeki performansına hayran kaldığım şeker mi şeker yazar. her tür müzikte mükemmel oynayabilmekte. bizi en iyi şekilde ağırladı kendileri, sağolsunlar *.
ortam salla ya şu yusufu.
bana cengiz kelimesini çağrıştırıyor.
üstünde yaşadığımız dünyayı en güzel tanımlayan kelimedir.
Esrarengiz Tatil Kasabası Sanzhi Projesi hakkında ilginç bir video: https://www.youtube.com/watch?v=a0tun4du6V4
ezhel'in köfte ekmek yerken acayip bir şekilde etkileyen nefis şarkısı.
güncel Önemli Başlıklar