bugün

Bilgi universitesi matematik bolumde hocadır. Calculus anlatır. Ammaa, onu digerler hocalardan ayıran bambaska özellikleri vardır:
Her ögrencinin hayallerini süsleyen hoca modelir. Bambaska biridir. Mutluluk sebebidir. Dert ortagıdır. Anlayışlıdır. Muhtesem bir insandır.
(bkz: iyi ki varsın)
(bkz: sen olmasan ben ne yapardım)
(bkz: Allah senden razı olsun)
tuna lisesindeki biricik felsefe hocamın sevgili eşi.kendisi hakkında çok güzel şeyler duymuştuk ama tanışamadık bi türlü.o gün bu gün hala merak ediyoruz kendisini...
Bilgi Üniversitesi'nde öğrenciysen ve ders seçimleri öncesi bir şekilde "acaba bu kadın kim" diyerek google'da aratmış, sonrasında da inanılmaz bir tesadüf sonucu bu yazıya denk gelmişsen, şunu söylemekten büyük gurur duyarım; al o dersi.. al mutlaka al ve esra şengelen'i tanı.
matematik sorularımla çıldırtıp saçını başını yoldurtmak istediğim hocadır. bulduğum çözümleri sunduğumda bana ve zekama hayranlık duyacaktır. onunla oturup uzun uzun matematik öğretiminin önemi üzerine sohbet etmek istemekteyim. çaylar benden olacaktır.
(bkz: matematik aşkı)
diferansiyel denklemler dersini kendisinden aldığım ve sayesinde bu zor dersten geçtiğim, çok saygıdeğer muhterem hocam. *