bugün

eskişehirspor'u ile, çiğböreği ile, üniversiteleri ile, tatarları ile, kurtuluş savaşına tanıklık etmesi ile tanınan bozkır güneşidir eskişehir.

şehiri ortadan ikiye bölen porsuk nehri, siyah kırmızı renklere bürünen eskişehirspor taraftarı, cebinde akrep olan sivrihisar, karadenizin öteki ucundan anadoluyu yurdu belleyen tatar halkı ile bir bütündür eskişehir.

kışın insanın yüzünü kıpkırmızı hale getiren soğuğu ile, pişmaniye mi ya da pişmaniye özentisimi şeklinde düşündüren met helvası ile bir kültür aşıdır eskişehir.

fakat büyük çoğunluğu öğrenci olan eskişehir hakkında şunu söylemek yeterli; eskişehir, şehir dışından gelen öğrencilerin gördüğü, insanın asla unutamayacağı güzel bir düştür.
(bkz: eskişehir)
güzel emo hatunlar.
üniversite
(bkz: öss ye girecek insanı tanıma yolları)
(bkz: uluslararası eskişehir film festivali)
eskisehir'deki universite hayatı boyunca 1 erkekle 5 yıl cıkmıs olan eski sevgili...
anadolu üniversitesi
tantuni
porsuk çayı
adalar
pino
donas
gizemli japon bahçesinin üzerindeki sır perdesi.
papağan
eski (bkz: doors) yeni (bkz: 222)

(bkz: glow)

eski (bkz: river side) yeni (bkz: zed)*

(bkz: hayal kahvesi)

ve öğrencilik yıllarım boyunca oturduğum yer (bkz: alanönü)

tabi ki üniversiteler, efenime söylim kokoreccileri ve tantunicileri..bir de o zamanlardan kalma (bkz: arı sineması) ve (bkz: kılıçoğlu sineması)
eskişehirspor, kızılcıklı, alteş sevdan bir ateş.
tabi ki tartışmasız :

(bkz: öğrencilik yıllarım)
(bkz: raziel)
(bkz: açık öğretim)*
Yılmaz Hocaa..
gün boyu uyuyan bir amca ve onun eşiyle geçirilen korkunç bir haftaya ev sahipliği yapan memleket. *
Ankara'ya şubesini açmayı düşündüğüm DONASdır.
pahabiçilmez üniversite yılları.
anadolu üniversitesi ve sürekli söylenen 1 erkeğe 3 kız düşüyor yalanı. yaptığım hesaplara göre erkek başına 1,5-2 kız düşüyor. kandırmayın insanları abicim, ki zaten bu da fena bir oran değil.
tren efendim. nereye gitsem burdan trenle gider trenle gelirdim. hey gidi.
(bkz: ssg)
eski sevgilinin eski sevgilisi.
hala duruyor mu bilmem ama megaron cafe... ve tabii ki eskişehir maliye mesleki eğitim kursu...
cizgi film,animasyon bolumu,ozgurluk,hayallerin gercege donusmesi,nese,huzur..
memleket.
güncel Önemli Başlıklar