bugün

eski sevgiliyi unutmak için ilk ve en önemli şeydir.

- yeni bir sevgili bulmak.

(bkz: ayrıldıktan 5 dakika sonra yeni bi sevgili bulmak)
(bkz: eski aşkı kafadan atmak için beyin ameliyatı olmak)
geneleve gitmek işe yarıyor sanırsam. ama bunu yapınca da: ''ulan ben eskiden beleşe yapıyordum şimdi parayla oldu iyimi'' gibisinden bir sıkıntıya düşmenizde kaçınılmazdır.
vücudunu unutmak için ve rahatlamak için yapılması gereken sağlam bir sex.
(bkz: tuvalet taşını zımparayla temizlemek)
anafranilden yardım istemek, uyumadan önce.
içki içmek dışında herşey.
yeni bir sevgili bulmak .
hiçbir şey.
önce facebook ve msn türü yerlerden silinmeli, çünkü görünce insan ister istemez kötü oluyor onu hatırlatan şeyleri kaldırmalı, telefonu bi süre kendinizden uzak tutmalısınız.
eski sevgiliyle olan anıları hafızadan sildirmek.

(bkz: eternal sunshine of the spotless mind)
--spoiler--

unutmak kolay olsa çoktan unuturdum,
vazgeçmek kolay olsa kendimi avuturdum..
faydalar faydasız, imkanlar imkansız
uzayan geceler de saatler zamansız...
--spoiler--
Bünyeyi alkole vererek yasanmıs güzel günlerin hatırlanmasıdır.
sıfır km bir sevgili bulmak çare değildir.

mesela ben eski ben olsam pat diye söylerdim; yeni bir sevgili bulmak olduğunu. ama hayır. yeni sevgili bulmak eskisini unutmak bir kenarda dursun, acıyı daha da çok arttırıyor.
"eski sevgiliyi unutmak için ilk yapılacak şey" başlığına bakmak.tecrübe herşeydir çünkü.
hiç arkadaş kalalım ayaklarına yatmayın. daha da zorlaşır işiniz. en iyisi tamamen ilişkiyi kesmek. arama sorma. msnde engelle sil. hatta faceten de sil. anca öyle.*
o'nun sizi üzdüğü anları düşünüp, o'nun ne kadar kötü bir insan olduğunu ve sizi bırakıp gittiğini hatırlayıp ondan tiksinmeye çalışmak.
*
yeni bir sevgiliyle tanışıp eskisiyle yaptıklarını yenilemek
i will survive dinleyin.
(bkz: o da kim) *
metallica dinlemek yapılacak en iyi şeydir. neden derseniz eğer dinleyeceğiniz şarkılar önceden dinlediğiniz romantik şarkılara göre o kadar ağır kaçacaktır ki kafanızda ne varsa silip süpürecek ve gün sonunda sizi metallica'cı yapacaktır. böylesi daha güzeldir.
hayatına kaldığın yerden devam etmek tabiki yersen.
(bkz: kimden bahsediyorsunuz)
numarasını silmek.*
Tercih değiştirmek?!. *