bugün

ne kadar kaçarsan kaç, kıçın arkanda olacak; ama bu demek değilki, her gün kıçına dön bak.unutamadıysan başlama kardeşim dedirten durum...
eskisini unutmak için yapılır genelde. ama elde patlar, kaçarı yok.
tek kelimeyle; hata.
1 hafta sürebilen ilişkiymiş.
çivi çiviyi söker mantığıyla , belki de biraz intikam duygularıyla hareket ederek yapılan eylem. çoğunlukla pişmanlıkla sonuçlanır. çünkü yara kabuk tutmamıştır henüz.
unutmak için başka bir insanı kullanmaktır.
unutturmak işlevi gördüğü zannedilen insana karşı yapılan büyük bir hatadır. bencilcedir. yazıktır.
+gamze ben hayatımda kimseye böyle aşık olmadım
-ben gamze değilim, be gamze senin eski kız arkadaşın!!!!
+biliyorum ama olmadı işte ayrıldık halbuki ben hala ona aşığım
-bende eski sevgilisine hala aşık olan salağın kız arkadaşıyım
ömürümün sonuna kadar seni bekleyecek halim yok hadi hayırlısı belki bu mutlu eder mantığıyla ilerleme..
yanlış birşey olsa da, arada olan birşey. eski dediğiniz kişiyle yaşadıklarınızın değeri varsa hala ki olmalıdır bence, öyleyse zaten unutulmamalıdır. sonuçta kendini kandırmaktır tabii son durum. birini unutamamanın ama yeni birinin hayatında olmanın bedeli travma olur çoğu kez. ne sen mutlu olursun ne de mutlu edersin. hiç bir yeni sevgili, partnerinin katalizörü değildir çünkü, depresyon ilacı muamalesi gördüğünü anladığında da bu kez yeni acılar bekler seni. bedelini ödersin.
mümkün olmayan durumdur. eski payesini almış insan gerçekten eski olduğunda yeni bir ilişkiye adım atılabilmektedir.
kalp sanıldığı kadar geniş değildir.
kolay olması çok fazla mümkün olan durumdur. yeni bir ilişkiye başlamak için ayrıldığınız kişinin unutulması değil eski sıfatını kazanması yeterli kıstastır.evet, kıstastır.yeni bir ilişkiye başlamaın ön şartı başka bir ilişkinizin olmamasıdır. evlilik gibim bişiy..
eski sevgiliyi unutamadan yeni ilişkiye başlayan kişi, ayrıldığı sevgilisini unutabilmek için yeni bir ilişkiye başlayan kişidir. pek tasvip edilmez.
bir şekilde hayatına dahil edilmiş, duygusal manada sevilmiş bünyenin hiç bir zaman unutulmayacağı gerçeğinden yola çıkarak; "eski sevgililer unutulmaz, eski sevgililere olan hisler unutulur" şeklinde düzeltme ihtiyacı uyandıran başlık.
keşkelerle dolu bir ilişkiye başlamaktır.
(bkz: keşke yanımda o olsaydı).
çatır çatır unutmak * için yapılır. genelde tutar.
pakette son bir dal kalmışken,yeni bir paket almaktır.
kim yapmadı ki? hepimiz yapmadık mı? yaptık, pişman mıyız, hayır.