bugün

Adi eski olan biri icin fazla geken sacmaliklardir.
Allah mesut etsin ne diyelim.
vay be !! diye tepki verebileceğimiz, o an eski yaşananların düşünülmeye başladığı ve sonunda artık geri dönmesinin imkansız olduğunu anladığınız garip durum.
Manga'nin bir sarki sozunu hatirlatir. "uyandiginda onu kim gorecek? biraktigim dusu kim buyutecek?"
yakında gerçekleşecek durumdur. üzer herhalde, bilmiyorum.
Şimdi eski sevgiliyle geçmiş boyutuna bağlı.
Gerçekten sevdiğim birisiyse ve hala seviyorsam üzülürüm.
Gerçekten sevdiğim birisiyse ve artık sevmiyorsam, mutlu olsun derim.
Sevmediğim birisiyse, iplemem.
halen içinizde bir şeyler kalmışsa, bir sigara yakıp, derin bir nefes çektik den sonra hüznün karanlık denizlerine açılma nedenidir. tanrının en kötü oyunlarından biridir.
" ulan gecmissteki herkes evlendi, nisanlandi bisey yapti" diye icinden gecirdigin an sevgiliye cemkirdigin hadisedir.

- ''cevaaat! o senin peşinde koşan sümüklü nuriye bile evlenmiş''
- 'ay kıız bişey diyeceğim lakin üzülme, berkcan varya nazlınur'la evlenmiş''

ara ara "az gotumu surteydim de evinin duvarlarina, keramet bana da bulassaydi" diye de icten gecirilmisligi vardir.

(bkz: iç ses)
(bkz: çirkin şansı)
Gene eski bir sevgili üretirim onu da evlendiririm sorun olmaz ben evlenmediğim sürece.
garip bir durumdur. duygu karmaşasına girilir.
Olmadı bi molotof atar mutluluklar dileriz.
Good luck chuck.
(bkz: nikahına beni çağır sevgilim)
insan üzülür değil mi normalde, bir kere bile üzülmediğim, tersine çok sevindiğim ve kendilerini tebrik ettiğim hadise.
*
Düğününe gidilen cocukluk arkadaşlarına trip atmak. Hadi gittin bari halaybaşı olma amk. Hadi oldun bari anlatma...
görsel
" Tanriiiiiiim! Ben nerde yanlis yaptim!?" Dedirten hadisedir. Onca okuzken, adami sen kutukten evir, odun- kereste- tahta- vernikli masa haline getir. Onca kiymik eline batsin, zimpara tozunu yut, talaslardan dolayi kasin cefasini cek, gelsin elin kizi o masaya otursun sefas sursun.
ınsanı kanser bile eder.ılk olarak vay anasını ben oturtamadım onu o masaya geldi elin orospusu 2 günde goze girdi denir.kopek gibi kıskanırsınız.annesi beni sevmiyodu demek o kızı sevdi vay orospu kımbilir neler yaptı denir.bu kıskançlık krizleri gectikten sonra gogsune okuz oturur.demek kı bizim hayallerımızı o kızla gerceklestirecek,onunla bi cocugu olacak denir.kafanı dağlara taslara vurmak ıstersın ama nafile.dügünü basıp o kızı oldurmek istersın,sakınleşince kendine gelir depresyona girersin.boyle de boktan bişeydir.
yeni sevgilisinin yani kocasının karısı olduğu anlamına gelen facia. düşünsene kızı oğlan çatır çutur sikecek lan sen de ümit besen eşliğinde bir büyük devireceksin.
kıskançlık krizlerine sebep verir.
allah mesut etsin denilerek içinde duyduğun kıskançlık ya da fesatlık adı koyulamayan his bastırılmaya çalışılır.
ne kaybettiğini bilerek evleniyorsa aslında üzülecek bir şey yoktur ortada. daha sonradan kafasını vurmaya taş arayacaktır çünkü.
anılar gelir insanın gözünün önüne, mutlu olduğunuz zamanlar, koşarak heyecanla yanına gittiğin zamanlar. aslında insanı üzen onunla ayrıldığın değil, onunla mutluluğu beceremediğin. o şimdi biri ile mutlu ve sen yalnızsın. işte budur insana koyan. ve korkar insan hep böylemi olacak diye.
ne hikmetse benim eski sevgililerim evde kalmış:) biri geçende sms attı bende tanımadım aradım eski heyecandan eser yok ama onda vardı sonra ailesinden güya izin almış bende tam 25 dk bekledim konuştu konuştu ve ona evlendiğimi 2 cocugum oldugunu diyince hani bekleyecektin diyince beni terkeden sensin tam 6 yıl 2 ay geçti diyince üzüldü.

diğer ikiside onlarda 30 unu devirdi.. bu üçü ciddi ilişkimiz vardı ama diğerleri ciddi değildi evlenmişler bazılarının kucaklarında cocuk var.

hiç pişman değilim evlenirse evlensinler yolları açık olsun Allah onları mesut ve mutlu etsin hakları çünkü..
çok şey kaçırdığının işaretidir.
eski sevgilinin lezbiyen bir ilişkiye başlamış olduğunu öğrenmek, o kızla öpüşürken resimlerini görmek kadar acıtmaz diye tahmin ediyorum.

"lan bu kadar mı kötüydüm amk" dedirtir adama...