bugün

entry'ler (207)

ben bu yazıyı sana yazdım

ben bu yazıyı sana yazıyorum. o kadar sevmişken beni sen soğuttun, o kadar senin için uğraşırken sen beni ittin. hep elindeyim asla bırakmaz dedin güvendin ama benim için bir şey yapmayıp kendin için yaşadın, kendini düşünerek yaşadın.
ben bu yazıyı sana yazıyorum aşkın en güzel hali... yapma dediklerimi yaptın, istemiyorum dediklerimi yaptın, olmaz dediklerimi dinlemedin.
ben bu yazıyı sana yazıyorum senin yüzünden aşktan da sevgiden de soğudum.
ben bu yazıyı sana yazıyorum sen kaybettin beni, ben gitmedim. hala seni seviyorum ama bildiğim bir şey varsa o da şudur.
Acıyorsa kesip atacaksın... Çok acıyor çok hemde ondan kesip atmalıyım özür dilerim canım...

deniz bisikletine binmek

sırtının yanmasını isteyenler için çok iyi bir aktivitedir.

sözlük yazarlarının en son okuduğu kitaplar

ruh adam.

sözlük yazarlarının en son söyledikleri yalanlar

ben sizi bir yerden tanıyor muyum ?

aşık olunmayan biriyle evlenmek

aşık olmanın sonucu olarak ayrılacağını bilen, aşık olmadığınla da evlenip ileri de bir gün severim demektir. Yapacağım eylemdir.

youtube kapatıldı çünkü

tüm dünyaya kapatılmayıp sadece ülkemizde yasaklanması düşündürücü bir olaydır.

atatürk ülkeyi kurtardı peygamber ne yaptı

Seçim yapmak zorunda değilsin. Allah'a şükret, Atatürk'e teşekkür et.

hıyarı dilimleyip yüzüne maske yapan erkek

metroseksüel erkektir.

mezar taşında yazması istenen şeyler

bir varmış bir yokmuş...

başbakanımız olmasa sokaklarda seks meşru olurdu

chp olsa sokakları görürdük diyen arkadaşa soruyorum kaç defa chp'yi görmüş ? eğer görmüşse 70li yaşlarda olması gerekir. önemli olan chp akp değil millete yaptıklarıdır. başbakanın oğlunun adam öldürüp cezaevine gitmediğinden haberi var mı ? ayrıca yeğeninin de esrarla yakalandığını biliyor mu ? ayrıca en yakın akrabalarını danışman yapıp para kazandırttığını biliyor mu ? wikileaks belgelerinde amerikadan sonra en fazla Türkiye'deki olayların yazıldığını biliyor mu ? Bu arada başbakanın söylediği her lafın tersini bir kaç ay sonra söyleyip halkı kandırdığını biliyor mu ? En büyük namus insanlığı geliştiren kişinindir başını kıçını kapatıp veya açan kişide değildir.

dincilerin neden aklı fikri cinsellikte

millet sanırım dini bacak arasında arıyor. Ben maneviyat zannediyordum ama bacak arasına girmiş din onlara göre. bacaklarını kapatırsan cennete, açarsan cehenneme gideceksin ama aynı şekilde kendilerine bacak açmayanlar cehenneme, açanlarda cennete gidecektir. bu şekilde de psikopat kimselerdir.

evli olduğu halde yeni aşk arayan erkek

eşinin onu elinde tutmamasından kaynaklanabileceği gibi kendi gavatlığında olabilir.

iyi bir insan olmak için bir dine inanmak şart mı

kime göre iyi insan olmak istediğine bağlı. kendine göre iyi olacaksan gerekmez, topluma göre iyi olacaksan da din şart. bizim toplumumuzun en zayıf noktası dindir çünkü.

sevgiliden ayrıldıktan sonra yapılanlar

erkek için eğlenmek bayan için ağlamak sanırım.

alkol almadan önce prezervatif takınız

biri şunun elinde ki alkolü alsın içmeyi bilmiyor.

ben bu yazıyı sana yazdım

şu anda bunu belki okuyorsun belki okumuyorsun ama güzel günleri özledim. huzurlu bir şekilde gülmeyi özledim.

gezi parkı direnişinden anladıklarımız

ülke de sadece %50 tayyip kafalı olmadığını ve farklı bakış açılarıda olduğu gerçeğini göstermiştir.

af buyurun da başbakanımız olmasa açlıktan ölürdük

çağırın şu beyin hastalıkları doktorunu. bir hasta daha geldi.

gece sözlüğe giren kızın amacı

gecenin ikisinde salak salak konuşan erkekleri okuyup gülmektir herhalde. bazen kendi cinsimden utanıyorum.

başbakanımız gibileri bu hayata milyarda bir gelir

milyarda bir geliyorsa eğer ve bende o zamanda yaşıyorsam şansımın içine tüküreyim böyle şans mı olur lan.