https://m.youtube.com/watch?v=ztqFluhfFps
aynı yemeği ısıtıp tekrar yemeye çalışmaya benzer, ilk günkü tadı lezzeti vermez...
Yapmayın böyle şeyler. Başarı oranı %1.
Başarısızlık oranı yüksektir.

7 yıl sonra yollar keşişse bile.
olmuyor. denemeyin.
ender görülür. çaresizliktir, yalnızlığın ve toplum baskısının mutsuzluğun üzerinde acı vermesinden kaynaklanır. ama olayın özü şudur ki; bu iki varlık kimse tarafından benimsenmeyen, sevilmyen kişilerdir ve iki mal karakterin birvirini nasıl olduysa bulup sevgili olması sonucudur.

genelde ilişkilerde mallık olasılığı tek tarafta olduğundan dolayı bu insanlar aynı zamanda doğaya aykırı şanssız kişilerdir.
başkalarını da bulduk ama kimse biz gibi olmadı, barışmasıdır.

bilemiyorum arkadaşlar, bilemiyorum.
aynı gölde iki kez yıkanmaz.
boşa zaman kaybı boşa kalp kırıklığı.
(bkz: tükürdüğümü nasıl yalarım)
eğer bir şeyler yarım kaldıysa yapın.
Hangi sebeple ayrıldığınıza ve hengi sebeple tekrar birleştiğinde bağlı olarak doğru yada yanlış olabilen bir durum.
Tarifi mümkün olmayan bir hatadır.
merak ettiğim şeyler

1- kim ayrılmak istemişti
2- neden ayrılındı
3- ayrılık süresince taraflar neler yaşadı
4- ilişki uzak mesafe miydi yoksa değil miydi
5- neden barışılma ihtiyacı hissedildi
6- kim barışmayı teklif etti
7- sonu nasıl bitti

tüm bu soruları cevaplarıyla yazmak lazım ki okuyana faydalı olsun.

benim de merak ettiğim bir mevzu bu. misal; ben eskilere ısınabileceğimi sanmıyorum ama durmadan bana ortak arkadaş vasıtasıyla haberler geliyor.

ilerde zor bir anımda denemeye karar vermeli miyim vermemeli miyim?

buraya yazmaya çekinenler dmden dönebilir. şöyle detaylıca bir konuşalım.
canını daha çok yakacak ve sonunda korkunç bir hal alacak hadisedir.

denenmemelidir. denenmiş ve korkunç sonucları görülmüştür.
eski karisiyla/kocasıyla yeniden evleneni gördü bu gözler. insan aynı şeyi yapıp farklı sonuç niye bekler...
istenen ama oldurulamayandır. Bir adım atsan, belki sizi tersler ya da istemez korkusu. Acaba o da beni istiyor mu merakı. En iyisi bu boka bulaşmadan arada özleyip zırlamak. Ne de olsa insanlar değişmez, bok boktur.
Kısır döngüye girer hayatınız, bi boka da yaramaz. Yapmayın.
Amacı biliyorum ama buraya yazmak istemiyorum.
Hani müsluman bi delikten 2 defa sokulmazdı. Siz deligi yalama etmek istiyorsunuz demek ki.
yanlış yer, yanlış zaman etkenlerinin denklemde nasıl etki ettiğini anlamak için yapılmış bir deneydir. yanlış kişi olup olmadığı denklemden elenmiş midir? yoksa denkleme hiç katılmamış mıdır önemli olan burasıdır.

mühendisliği kenara bırakırsam, kişisel gelişimler de önemlidir. insan olgunlaştıysa bazı şeyler tekrar denenebilir.
Olmaması gereken durumdur. Yokluktasın diye eski sevgilinede zaten tanışıyoruz bi şansımızı deneyelim demek en büyük aptallıktır. Sevgilinin olmaması eski sevgili ile tekrardan bir araya gelmekten çok daha iyidir. Dün yediğin yemeği bugünde yesen aynı şekilde tat alır mısın alamazsın tabi o yüzden hic bulasmadan o düsünceden uzaklasmak en iyisidir.
Hayatta yapılabilecek en büyük hata.
Olmuyor. Vakit kaybı.
Exten next olmaz.