bugün

Dansöz asenanın kaybolan erkek kardeşi.
eskiden sevilirdi bu adam. ama gezi diyor rte nin dediği her şeyi savunuyor. eskiden çocuklar, gençler seni severdi. hani gezi diyip duruyor ya. gezi demek, berkin elvan, abdocan, ethem, ahmet, ali ismail demek. bunlarıda söyle birazcık vicdanın varsa.
karaktersiz, satılık, yavşak diyeceğim gg olacak o yüzden demiyorum. bir insan diyorum sadece. eskilerin unutulmaz spikerinin benim için ifade ettiği anlam bu oldu sadece.

söyleyin hele şunların parası ne kadar ya. bende verecem birazda benim kıçımı yalasınlar lan.

ulan para, ulan yükselme hırsı sen nelere kadirmişsin be.
https://twitter.com/_erte...status/444641103799918592

yalıyorsun bari işini alet etme. de kime diyoruz tabii.
yalakalıkta doktora yapmış insan tanesi.
twitter yasağından dolayı 2 gündür twitter'a girmeyen, girse bile tweet atmayan kişi. dün gece programı olmasına rağmen twitter'da yoktu.
http://imgim.com/5887incit5839567.jpg
Yiğit Bulut'la yalakalık yarışında büyük bir gol atmıştır.*
--spoiler--
senin sesine kurban UZUN ADAM ... işte en büyük mesaj bu " son sese son nefese kadar mücadele budur " helal olsun ALLAH sana güç versin.
--spoiler--
geleceğin spor bakanı.
biraz daha zorlarsa spordan sorumlu cumhurbaşkanı da olabilir.
--spoiler--
Var mısınız Ankara CHP'nin olursa ben twiteri da kapatıyorum mesleği de bırakıyorum ... SÖZ !!! peki siz ? HODRi MEYDAN
--spoiler--

--spoiler--
tekrar ediyorum Ankara'ya istanbul'u da ekliyorum , AK Parti kazanamazsa ben mesleği bırakıyorum...
Söz !!!
Siz ?
--spoiler--

art arda bu iki tiviti atmış adamdır da biz 'hangi mesleği' ve 'senin mesleğin neydi?' sorularının cevapları konusunda nail olamadık. bi yardımcı oluversin.
utanmadan hala twıtır kullanan geri zekalı.
bu adama ne oldu lan dediğim garip bir insandır. ulan bu adam 5 sene önce maç anlatırdı severdik, sayardık. birdenbire ne oldu da yalakalar kralı oldu çözebilen var mı arkadaşlar. sözde objektif bir adam gibi gözükmeye çalışıyor programlarında ama herkes görüyor ne olduğunu. neyse allah ıslah etsin ne diyelim.
gençlik otobüsü toplantısına katılmıştır kendisi. spor spikerliğinin çocukluk hayali olduğunu söylemiştir. (gerçi orada da belli etmişti akpli olduğunu yuhalanmıştı da neyse). eğer bırakırsa saçma siyasi görüşünün hayallerinin daha üstüne koyan bir beyinsiz olarak yer edinecektir beynimde.
mehmet okur buna bir ara tarihi bir ayar vermiştir.

--spoiler--

ertem, arada yapardın böyle şeyler ama şimdi tam yalaka olmuşsun. yalaka.

--spoiler--
siyasi tercihi beyfendilerin hoşuna gitmedi diye adamı hemen yaftaladılar amk. siz yapınca siyaset ertem yapınca göt kılı.
*
bir şeylere yan basmaya çok yakındır. *
Meslek bırakacak olan ak yalaka.
mesleği bırakmaya çok yakındır.

gitse de kurtulsak şu yalakadan.
göt olduğu için göt olmasına gerek olmayan şahıs.
Göt olsa da bırakmaz mesleğini.

Ama bu korku ona yeter.
görsel

(bkz: kefal)
(bkz: sazan)
(bkz: lapin)
(bkz: alburnoides recepi)
(bkz: her yerinden öpüyorum rüştü)
galatasaray Fenerbahçe RTÜK melo mehmet topuz hepsine giydiriyor canlı yayinda su anda.
ilginç bir adam. spikerdi falandı derken, hoop siyaset miyaset, tivitır mivıtır birden internet fenomeni oldu çıktı. anlayamadık.
OHA.

SiNAN ENGiN: GS STORE U YAKANLARA BiRKAÇ LAFIM VAR.
ERTEM ŞENER: SiNAN ABi LÜTFEN REKLAM YAPMAYIN.