bugün

bir ertem şener vecizesi.

edit: ben de öpüyorum, bir beis görmüyorum.
25 kasım 2009 manchester united beşiktaş maçında rüştü'nün manyak kurtarışlarından sonra spikerin ifadesi.
25 kasım 2009 tarihindeki manchaster united - beşiktaş maçında 93 üncü dakika da rüştünün kesin bir golü kurtarması üzerine ertem şener'in sarf etttiği söz.
nasıl bir fantazinin ürünüdür biz ailecek izliyoruz bu programları.
Cafedeki milletin kopmasına sebep olan tümce.
Edit: imlâ
rüştü den geliyor,
(bkz: daha da kurtarmam)
(bkz: çükünü yiyim) *
(bkz: yaran futbol spikeri replikleri)*
doğuştan kafası güzel olan sunucunun söylemi.
(bkz: iğrençsiniz ipneler)
yi beni ertem * sesleriyle karşılık veilen repliktir.
sinyalleri şöyle verilmiş,

(bkz: #6601955)

devamı gelmiştir,

(bkz: tarih altın harflerle yaliycak)
(bkz: yaran yorumlar) **
unutulmayanlar arasında yer alacak yeni bir cümle.
rüştünün hayatının kurtarışlarından bir kaçını yaptığı karşılaşmada spikerin heyecanla sarf ettiği sözcük öbeği. haklıdır valla ne diyim. bende sesleniyorum burdan kendisine: bebeğim, artık çok seviyoruz seni. o iğrenc sac bandın bile artık batmıyor gözüme..
(bkz: bende seni ertemim)*
yıllar sonra bile konuşulacak olan repliktir. ertem şener'in özellikle de bu sözü tekrar tekrar üstüne basa basa söylemesi yok mu; her yerinden rüştü herrrryerinden öpüyorum heryerinden... 16. nesle kadar gider bu replik. *
rüştünün eşini kıskandıran laflardır.

+hayatım nereye gidiyosun
-maça aşkım.şampiyonlar ligi maçı.
+gitmiyosun rüştü.sakatım falan diyosun.ondan sonra elin spikerleri oranı buranı öpüyo. olmaz.sakatım de.
beşiktaş adına sarfedilen talihsiz sözcük öbeğidir. zira bir sonraki maçta rüştünün taşşakları ertem şener den kurtarmak adına güzel kurtarış yapmaması, yada tam kurtaracakken aklına ertem şener in gelip konsatresinin bozulması kuvvetle muhtemel.
(bkz: adam madam kayarım ben buna)
ertem şener klasiklerinin içinde kesinlikle en üst sırada olacak cümle.
maç heyecanıyla tamamen masum düşüncelerle söylenmiş söz.
ancak götümüzle gülünebilecek veciz sözdür.
(bkz: gizli eşcinsellik belirtileri)
hakem maçı zamanında bitirerek bir sonraki kurtarışta olayların çığrından çıkmasını engellemiştir.
güncel Önemli Başlıklar