https://m.uludagsozluk.com/e/39688672/

Teröristi davulla zurnayla karşılayıp ayağına mahkeme gönderdiklerinde şehitlerin kemikleri sızlamadı mı sanırsın bre gafil...
tırı vırı biri.
bir sadomazoşist.
Boş insan terbiye etmeye çalışıyorum.
(bkz: tokmakçı kişinin üstün yazar yetenekleri)
nick altını israil ağlama duvari gibi kullanan güruhu iplemeyen yazar. benim üstümden prim yapmayın defolun lan vitaminsiz kerkenezler. evet..
gerçekte kapalıçarşıda gördüm ben bu adamı. gayet düzgün ve beyefendi birisiydi.sordum neden vadide sıktın karına ve çocuğuna diye, racon öyle gerekti dedi. taşşaklı bir adammış baya.

edit1: olm hangi ersoydan bahsediyonuz aq?
şu günlerde hasedinden çatlayan, iyice kuduran bir yandaştır.

morali öyle bozuk ki ne diyeceğini şaşırdı armut...
ota boka ak troll diyen hasımların gırtlağını sıkıp un çuvalı gibi yere atan yazar. evet..
Arkasından ayyaş dediğinin mezarının başına gelince karşısında hazırolda duran karaktersizi kendine lider bilmiş yalama.. Liderleri neyse, kendileride o bunların... Sözlükte atar, tutar, dışarıda götü yemez o yazdıklarının birini bile dinllendirmeye ..
ordulu mu acaba ?
Ben tozcuya kız vermemmmmm (bkz: memati)
Hayattaki amacı bilinmediği gibi sözlükteki varlığı boştur. Yazık kimin çocuğuysa.
gel yiğidim otur soluklan hele diyebilen yiğit yazar. evet...
çaylaklıktan yazarlığa yazarlıktan sonra da çaylaklığa geçen yazar.

aktrollerin azaldığını gösteren bir uygulamanın nesnesidir.
ağlama duvarına gelen güruhu iplemeyen über yazar. uzayın lan lan buradan soldan gidin cüzdan bulursunuz evet...
kusma sebebidir.
Hastasiyim usta. Evet.
Sözlükte kaliteli bir şekilde yazı yazabilen nadir yazarlardandır.
Ezik bir aktroll.

Edit:çaylak olmuş silik olması dileğimle.
trollügü bile beceremeyen yazarımsı varlık.
kendine gıcık olan yazarları iplemeyen ordünaryüs über yazar.

çıkasın geliyosa seni tutan yok olm çıkışa bas didtir git. evet..
Kimse sözlük kalitesi bitti diye ağlamasın. Kimse nerede o eski yazarlar o eski entryler demesin.
kimse bilgiden kültürden bahsetmesin.
Modlar bunlara, açtıkları iğrenç ve gereksiz başlıklara ses etmedikçe bunun gibiler bu mecranın sonu olacak.
çaylak olmamak adına tanım:
Kurtlar vadisinden bir karakter.
asıl adı abu'l fath al suhyuni olan ersoy ulubey, 1980 yılının ekim ayında bir yer altı sığınağında dünyaya gelmiştir. ailesi tarafından ateist şeriat konusunda bilgilendirilen, ve tamamen richard dawkins'in kitaplarını okuyarak büyümüş ve radikalleşmiş ersoy, kendisi çölde develeri gütmekteyken babasının yer altı sığınağında büyük patlamanın ardındaki sırrı çözmek amacı ile yaptığı mini-cern deneyinin sebep olduğu bir 9000 kton'luk patlama sonucu ailesini kaybetmiştir. kadere isyan eden, ve ne yapacağını bilemeyen ersoy, babasının mirasını (topu topu on deve) sattıktan sonra iman tazelemek amacı ile büyük britanya'da richard dawkins'in yanına gitmek ve ayağına yüz sürmek istemiş olsa da, vize alamamış, ateist şeriatın en büyük kanunlarından "allah yoktur"u inkar edip allah'a inanmaya başlamıştır.
Özelden insanlara beni sevin ben kötü bir insan değilim diye yalvaran, sonra da sözlükte onca terbiyesizlik yapıp ilgi görmek için bir tarafını yırtan zat.
edit: isteylenlere mesajlar gönderilir. Olmadığını iddia ediyor çünkü.