1. 1.
  istanbul beşiktaşta kı denız müzesi komutanlığı da yapmıştır.Aslen fizik bolumu menzunu olmakla birlikte ,denız harp okulunda fizik hocalığı yapmıştır.Çok cana yakın bir insandır.Lakin ilk konferansa girdiğinde deli bir bakışı vardır.Aha sıçtık dedirtesi bi bakıştı o.

  Çanakkale savaşları,deniz savaşları ve komplo teorileri üzerinde bol kitap,makale ve programı vardır.
  en son çıkan kıtabının adı:Yüksek stratejiden etki odaklı harekata"Geleceği Yönetmektir"

  Yeditepe,doğuş üniversitelerinde Devrim tarihi dersi vermketedir.Kendısı aynı zamanda çoğu kez Kurtuluş savaşında Türk kadınının üstün hizmet ve fedakarlıları üstünde durmuştur.Bir nevi kadınların gönlünü de fet etmiştir.
  7 ... poker face
 2. 2.
  1954 kars doğumlu,i.ü fen fak. fizik bölümü mezunudur.deniz kuvvetleri nde bir süre öğretim üyeliği,beşiktaş deniz müzesi müdürlüğü yapmış ve sonra avustralya ya gitmiştir.sbs devlet radyosunda programcılık yapmıştır.deniz tarihi hakkında çalışmaları vardır.türkiye ye dönünce çeşitli gazete ver dergilerde köşe yazarlığı yapmıştır.trt radyosu ve çeşitli tv lerde programcılık ve yöneticilik yapmıştır.üniversitelerde,strateji ve türk devrim tarihi dersleri vermektedir.haber türk kanalında aynanın arkası adlı haber programını yapmaktadır.
  1 ... gazoz_kapagi
 3. 3.
  masonluğu,çiçek ve böcekleri sevenler derneği ile br tutan garip insan.bir osuruğun üzerine günlerce komplo teorisi üretebilecek programcı.
  3 -1 ... chilavert
 4. 4.
  emekli olmayıp ordu ile ilişiği kesilmiştir... ısrarla yazmaya devam... bir zamanlar görev yaptığı askeri lisede, 13-14 yaşındaki çocuklara şapkaları başlarından düşene dek attığı şiddetli tokatları ve o anda zevk aldığını belirten gülümsemesi hala hatıralarda olan insan...
  4 -2 ... demolay
 5. 5.
  kemalist bir düşünürdür. esaslı adamdır. ürettiği komplo teorileri akılcıdır.
  1 -1 ... hyperion
 6. 6.
  şu anda habertürk'te yorum yapan değerli insandır.
  3 ... hyperion
 7. 7.
  an itibariyle, alem fm de son günlerdeki olaylar hakkında yorum yapan kişi... doğru söylüyor yahu bu adam...*
  2 ... gazoz_kapagi
 8. 8.
  aynanın arkası isimli bir program sunar. programda bir bölüm vardır. komplo teorileri... şimdi de gelelim komple teorilerine der ve başlar anlatmaya...
  ... beyazyelkenli
 9. 9.
  akil oyunu adli kitabinda tarihin kayitlarina gecmis komplolarin, akilli insanlar tarafindan nasil bozuldugunu ve bugun ortaya konulan akil oyunlarininda "akilli oyunlariyla" bozulabilecegini anlatmaktadir.
  ... helyum
 10. 10.
  akşam gazetesindeki kendisi ile yapılmış söyleşide çekilen fotoğrafta arka plandaki kütüphanedeki kitap sayısını kıskandığım yazardır.
  2 -1 ... bohemian rhapsody