bugün

Fikrimizin rehberi isimli değerli kitabın değerli yazarı.
gerçek bir kemalisttir.

aynalardaki tarih kitabı ile yeniden gündemdedir.
'gelibolu' adlı kitabın yazarıdır.ayrıca çağ üniversitesi'nde öğretim görevlisidir.
çocuğa şiddetten hoşlanan bir ...
salı akşamları cem tv'de komplo teorileri isimli programı yapan kişi.

yazmış olduğu fikrimizin rehberi isimli atatürk biyografisi, ergenekon savcılarının çalışmalarını darmadağın etmesinden dolayı biraz gecikmeli olarak okuyucuya sunulabilmiştir. yakın tarihe dair çeşitli konularda (varlık vergisi, 1 mayıs katliamı, 24 ocak kararları vs.) okunası çalışmalara imza atmıştır.

can dündar'ın ergenekon belgeselinde, ergenekon'un ismini açıklayan kişi olmuştu. yıllar sonra ergenekon davasında sanık olmuş olması davanın gayri ciddiliğine kanıt olsa gerek.

http://www.youtube.com/watch?v=SV3wd6IYKis#t=4m50s
vıkı de yazana göre ergenekondan gözlatına alınıp savcı tarafından aynı gün erbest kalabılen tek kışıymış.*
kel kafası olmasından mütevellit sinirli bir yapıdadır,keline bakana acaip kızar.
konferanslarda hitap yeteneği ile kendisine hayran bırakabilen,''komplo teorileri'' adlı kitap gibi bi çok bilimsel kitabın yazarı,uluslarası ilişkiler hocası.
son bir yıldır pek piyasaya çıkmayan tiptir.
an itibariyle abbas güçlü ile genç bakışta mümtaz'er türköne'ye giydirmektedir.
komplo teorileri adlı kitabın yazarıdır.
genç bakış programında üslubunu çok beğendiğim üniversite hocasıdır. atatürk ile ilgili yazdığı kitabı da en yakın zamanda alıp okumak istiyorum.

not: hakkında yazılan entrylere baktım, bilmediğim şeylerdi, bu yazdıklarımı okuyunca adamın hayranı falan sanmayın, sadece programdaki üslubunu beğendim.
edit: eksik yazılan yerleri tamamladım.
yarın Stratejik Düşünme dersinden finaline girecek olduğum ve ne bok yesem diye düşündüğüm öğretim görevlisidir. Aslında zevkine bırakabilirim çünkü derslerinde gerçekten çığır açıyor. 2 senedir dersini alttan alsam da kendisine hayranım.
hem ulusalcı kalıp hem akp yi savunma işini kıvırması zor görünüyor.

akp nin paralel yapı savaşında yanına çekmeye başladığı isimlerden.
bilgisi ve öğretmenliği konusunda tevazu göstermeyen çok haklı olan ergenokan şüphelisi iken emniyete alınan ve gözaltındayken cep telefonu ile evinden 200 kez dalanla ve başka şüphelilerle görüşebilme ışınlanma yöntemini başarmış akademisyen.Bu saçma iddaname ile ergenokon tezgahından 6 sene mahkumiyet almayı başarmış sanık.
dersini almak hem bir mükafat hem bir cezadır. 4 sayfa hakimiyet-i milliye gibi sınav verirsin 65 verir ama çok bomba olaylar anlatıp insanı hassiktir moduna sokup ardından pis pis gülmesi de cabasıdır. sağlam insan, iyi hocadır erol hoca ama cidden not fakiridir.
ergenekonlarda yargılan, asker okullarında öğretmenlik yap, sonra türkan şoray'la saçma sapan bir filmde oyna... öyle garip bir insandır.
biraz önce habertürk'de rte'nin levent göktaş'ın mit müsteşarlığını gündeme getirdiğini ama hulusi akar'ın şiddetle karşı çıktığını söyledi.

ayrıca levent göktaş mit müsteşarı olsa zafer işaretinin sadece iki çay getir anlamı taşıyacağını da söyledi.
"ak parti'nin siyasi yapısının %60 ı fetöcü" demiş yazar.
"AKP’nin yüzde 60’ı FETÖ’cü" diye açıklama yapmış.

http://www.mynet.com/habe...tm_campaign=haberwallpost
ne idüğü belirsiz bir kişi..
bir bakarsın masonluk hakkında konuşuyordur..
bir bakarsın futbol konuşur..
fizikçi, denizci, dış politika, siyaset ve tarih..
böyle de bir adam..
hem habertürk gibi amacı belirli hem de sözcü gibi yine amacı belirli yayınlarda raslanabilen kişilik..
ortayolcu mu desek ne desek bilemiyorum..
askeri okulda 13 yaşimda dayağını yediğim adam. suçum derse geç kalmakti. sapkam duşene kadar vurdu yumruk.

cocuklari cok sever canım...
kendisinin fikirlerine istirak etmiyor ve cogunu desteklemiyorum.
lakin konu muhaliflikse, elestirmekse, 'hakkiyla' elestirmekse bunu cok iyi yapiyor.

saygi cercevesinde konustugu surece dinlenir.
Öğrencisi olma şerefine nail olduğum mükemmel insan. twitter'a hesap açmış bulunmakta. http://twhttps://twitter.com/erolmutercimle1
Gerçekten değerli tespitleri var adam 2 ay önce kadir topbaş ve melih gökçek görevlerinden azledilecek ve belki hapsi bile görebilirler demişti . Rezervuar alın bekleyin.