bugün

sansasyonel yaklaşım ifadesi. ermenistan veya başka devlet vatandaşlarının gelip mahkemede şahısları adına tapu iddiası ile dava açması "ermenistan'ın türkiye'den toprak istemesi" demek değildir. dinlediği haberi ya anlayamama, ya yanlış yorumlama veya gazı verip sözlükte yazarları kışkırtma emaresi bir yaklaşımdır.

işin yorumuna gelirsek , tarih akmış gitmiştir. bu saatten sonra elbette türkiye'nin ermenistan'a toprak vermesi diye bir şey söz konusu değildir ve olamaz. dava açanların niyeti de daha ziyade siyasi propaganda gibi görünmektedir ve bu işler türkiye'de bir neticeye varmaz. yani ermenilerin de bu saatten sonra toprak istemesi falan beyhude işlerdir. öte yandan bunları gündeme getirip de türkiye'de kanunlara saygılı ve edebiyle yaşayan ermeni vatandaşlara hakaret ve linç bahanesi yapmak da abestir ve provokatörlerin ekmeğine yağ sürmektir.
büyük ermenistan hayalini gerçekliştirmek için yapmadıklarının kalmadığı olaydır.
(bkz: SodyumHidrorür) alırlar.
ülkücülerin konuşması gerektiği nadir konulardan biridir.
(bkz: atıl kurt)
soykırım yapıldığını idda ederken, dertleri zamanında ölmüş olan ermeniler değildir elbette. hal böyle olunca soykırımı idda etmelerindeki sebeb toprak, tanzimat falan istiyor olmalarıdır. bu kadar samimiyetsiz davranışlar ancak böyle insanlara yakışır.
ermeni tohumları diye bir küfürün olduğunu hatırlatan olaydıR.
çiçek yetiştirmek için çuvalla toprak istemişler olsa gerektir. haklı adamlar bizim topraklar bereketlidir, parasını verirlerse kaç çuval isterlerse göndeririz, sonuçta komşuyuz yani *
Allah bu cahil ermenilere akıl versin aynı pkk ya inanıpta ülkesine kardeşine kurşun sıkanlar gibi.bu ülke bir bütündür anlamıyormusunuz arkadaş.
uzun uzun yazıyorum efenim "bir siktirip gitsinler" bir zahmet. başka bir versiyonu için (bkz: kürt)
(bkz: beyin fukara olunca fikir ukala olurmuş)
@58 de belirtildiği gibi. Şahısların açtıkları davalar kendilerini bağlar. Burda uluslararası düzeyde bir girişim yok. Şahsi bir girişimdir. Ayrıca sebebi çok da makuldur. (bkz: varlık vergisi) nedenlerinden bir tanesidir.

Hem devlet eliyle zorla, gaspederek alacaksın hem de hesap sorulduğunda zoruna gidecek.

Bugün bu ülkede yaşananlar, hiçbir şey bir anda ortaya çıkmadı. "Kötü Karma" diye bir şey var sonuçta değil mi? Fazla uzatmaya gerek yok. Aşağıdaki dizeler söylüyor birçok şeyi zaten.

“Kardeşlerim! Her insanın hayatı

Önceki yaşayışının bir sonucudur,

Geçmişin hataları acıları ve kederleri getirir

Geçmişin doğrularıysa mutluluk doğurur.”

“Bu Karma öğretisidir.”

http://www.astroset.com/b..._gelisim/newage/karma.htm

Beyni küfür üretmek dışında okuma yeteneğine de sahip olanlar için okunmaya değer bir paylaşım da aşağıdadır.

http://www.radikal.com.tr...12.2010&CategoryID=97
(bkz: zannedersem tek eksiğiniz yaraktı)
(bkz: tüyleri diken diken olmak)
zaten ancak isteyebilirler, alamazlar. bunun dışında yakında sözde ermeni soykırımını anlatan oyun ya da film de yapabilirler. esas korkulması gereken odur.
istemek bedava, asıl mesele vermenin hangi boyutundayız. biraz zorlasalar alın sizin olsun konumunda siyesi liderlerimiz.
alacağım şöyle gübreli verimli toraklardan ,dolduracağım 18 kiloluk yağ tenekesine hayrına göndereceğim erivan'a. domates biber yetiştirsinler.sonra "kendi toprağımızda yetiştirdik,organiktir,kendi mahsülümüz" diye sevinsinler .ne kompleksli insansınız kardeşim yuh!!
(bkz: hadi ordan godoş)
Götümle güldüğüm, ama bu hükümet bunlara da bir açılım yapar endişesiyle kahkahalarımı dışa vuramadığım hadisedir...
baktılar, yetmiş iki millete tapu dağıtılıyor, bizde zaten vardı demelerinden normal ne olabilir.
alanya yı almanya yapanlara sormak lazım hesabını.
işgal edip alamadıkları toprakları eurolarıyla çatır çatır alan ingilizlere, fransızlara, vatan toprağını yok pahasına veya herhangi birşey pahasına peşkeş çekenlere sormak lazım hesabını.
ermenilere değil, içimizdeki cübbeli sarıklı ermenilere, dinim dinim diye debelenen dinsizlere sormak lazım.
vatanını satanın, kitabını bedava vereceğini bilmeyen davarlarda boşuna yah muh demesin.
ben hakedene herşeyin hesabını sorarım arkadaş, kaldı ki vatan toprağının hesabını sormayayım.
nasıl bir toprak istiyorlar acaba diye merak ettiğim talep.
bizim saksının dibinde biraz toprak var istelerse verebiliriz.
- melaba ben toprak istiyorum.
+ burdami yersin paketmi yapayım ?
- anlamadım.
+ ananın amı.
bende 'kim kardashian' larının götünü istiyorum
3 ün 1'nin gayet makbul olduğu durumdur.
"daha kötündeki boka bakmadan hem de?" tepkisini hak eden durumdur.

istemeye engel yok, ben de çok şey istiyorum. kimsenin verdiği yok, ne yapacağız peki?
3 saate erıvandayız dıyen bır acıklama beklıyoruz.
(bkz: herkesi gömecek kadar toprak var)