bugün

entry'ler (296)

erkeklerin gereksizliği

bizde bayılmıyoruz böyle bir dünyada yaşamaya çalışmaya, ama yapacak bir şey yok gelmişiz bir kere denilecek bir fikir.

tavla oynamayı bilmeyen erkek

vardır. lakin hayatta çok da şey kaçırdığı söylenemez.

2012 kpss ortaöğretim önlisans

milletin bana baya söveceği sonuçları olan sınavdır, dalgasına girdik 85 küsür almışım hayırlısı artık diğer arkadaşlara da.

harçları kaldırınca iyi benzine zam gelince kötü

hem ikinci öğretim olup hem de benzine zam geliyorsa eğer ne olacak denilir.

pahalı benzine itiraz etmeme sebepleri

itiraz edilse, eylem yapılsa, hatta isyan çıksa bile sanki indirim mi olacak diye düşünen insanlardır. haklılardır eylem yapsan biber gazı yediğinle oturur ağlarsın bu ülkede.

pınar çocuk sütü reklamı

sattıkları şey süt bile değildir ki bunun reklamını yapıyorlardır birde.

modem internet ışığının çok hızlı yanıp sönmesi

en azından yanıp sönüyor internet var demektir. ttnet in sayesinde bizim ki bir gidiyor bir daha gelmiyor, bekliyoruz ailecek 2 haftadır ışığının yanmasını. halinize şükredin.

türkiye nin yeniden referanduma gitmesi

türkiye'nin yerel seçimlerin 2 ay öne alınması kararının mecliste 7 oyla kaybedilerek cumhurbaşkanına sunulan ve cumhurbaşkanının onay vermesi durumunda türkiye'nin yeniden referanduma gitmesi olayıdır.

sevgilisine sadık kalan erkekler

bir tavsiye eğer doğru kızı bulduğunuza inanıyorsanız, onunda sizi sevdiğinden eminseniz sadık kalın, nasılsa o sadık kalmaz ve giderse eğer, acıyı siz çekersiniz yapmayın etmeyin.

piramitleri mısırlıların yaptığını zannetmek

evet hatta türkiyeden alıp götürmüşler mısıra demi. te allahım ya.

18 yaşında milletvekili olmak

hatırı sayılır millet vekillerinin oğullarını, yeğenlerini de meclise sokmasını sağlayacak düzenleme. millet vekilinin oğlu bile polislerin rütbesini söktürüp sıraya dizebiliyorsa bunlar millet vekili olunca ne yaparlar (yaptırırlar) artık düşünün.

sevgisini ifade edemeyen sevgili

geleceği görüyordur belki de. öyle ki herşeyimsin, sensiz olamam, seni çok seviyorum deyip de bırakıp gittiğinde o söylediği kelimeleri hatırlayıp da iki tarafa da acı çektireceğine susuyordur, seviyordur ama konuşmanın ve sevgisinin b*kunu çıkarmıyordur. *

üniversiteliye 2 yıllık mı diye soran kişi

mahalle de ve uzak akrabalar arasında sürekli iki yıllık mıydı senin de diyerek insanı ezik hissettiren kişidir. *

dünya nın en güzel yemek kültürü türkiye nindir

evet doğrudur kültürümüzde kadınbudu kelimesini bile içeren yemeklerimiz vardır.

platonik aşk

açılamadan yaşayanlar yine neyse de gidenin arkasından onunla ve hala onu düşünerek yaşamak öldürür adamı.

söylenmesi zevk veren ingilizce kelimeler

ambitious.

1 lira maliyetli benzini 5 liraya satan devlet

açığı kapatmak için ötv yi artıran ama suriye den kaçanlara sığınak, erzak, hatta sınavsız üniversite imkanı bile sağlayan veya bu tür insanlara milyarlarca yardım eden devlettir. yardım edin tamam insanlıktır ama biz de türk vatandaşıyız anamızı ağlatmayın artık yeter lan gerçekten.

hatıra olarak saklanan garip nesneler

değerli birisinin aldığı parfümün boş şişesini bile saklamak...

en çok küfredilen eşya

kanepe ve duvar kıyılarıdır hiç şüphesiz o küçük ayak parmağını vurunca öyle bir sövülür ki...

erkeklerin ilişkilerinde yaptığı en büyük hatalar

sadık olup, kendini dünyanın merkezi sanan bir kıza adamak, onunla hayaller kurmak ve terkedilmek.