bugün

bu ülkede diktatörlük vardı değil mi? şimdi o ağzı götünde olanlar konuşsun...
geri iade dedin beni kaybettin.
geri iade ne lan?
bugün geri iade eden yarın ileri iade eder çok tehlikelidir.
Geri iade.

Evet panpa sen full dolu'da diyosundur.
kısmi yarım hakların geri iade edilecek full dolu bir bütünlük ile tamamen sonlanmasıdır.
azerilerin gasp edilen canları geri verilsin o zaman. diye cevap verilebilecek istek.

(bkz: hocalı katliamı)
geri iade, full dolu ve nüans farkı kelimelerini aynı cümle içinde kullanmadan olmaz.
ölen ölülerin de hakları iade edilsin.
her ne kadar bu başlık gerizekalı bir troll eseri olsa da içerideki adamlarıyla bunu bizim hümanist geçinen orospu çocuklarına ve kürtlere söyletmeye çalışacaklar 2015'te yani 1915'in 100. yılında. büyük bir taarruza geçecekler. göreceksiniz.
Bizans'ta esamesi okunmayan ama osmanlı da millet-i sadıka olup halinden memnun olan, avrupanın kışkırtmasıyla isyankar olup Anadolu benim diyen ermenilerin beyanıdır.
Yunanlı anadolu benim diye bağırıyor. Kürt anadolu benim diye bağırıyor. Ermeni anadolu benim diye bağırıyor.
Önce kendi aranızda anlaşın.

Ayrıca ana vatan hikayesini de bir daha düşünün derim.
Dünyada kendi ana vatanında olan kaç millet kaldı ?
Dünyadaki mücadeleyi görmeden insanlık naraları ucuz vicdan sömürüleridir.

Böylelerinin Güçleri yetse hepimizi keserler. Yetmediği için vicdana oynuyorlar.
kürt nüfusunun üçte iki oranında azalmasına neden olacak istek.
Ermeni denince Aklıma total war oyunundaki ermeni paralı askerlerden başka bir şey gelmez. Çünkü günlük hayatta irtibat halinde olduğum kimselerin rum, gürcü vs olduğuna bakmam. Sizler ırk soy SOP kavgalarına devam ettikçe her birinizin ağlamak için çok sebepleri olacak. O, bunu katledecek. Bu, onu katledecek. Zayıf zırlayacak, güçlü böbürlenecek. Dunyanız bu kadar ufak çünkü.
hakları var mıymış?
Onlarin hakki zamaninda kursunmus ama atalarimiz bunu yapmamislar keske yapsalarmis.
bu mantığa göre istanbulu da yunanistana verelim.
önce resmi ve hukuki azerbaycan toprağı olan qarabağ'dan siktirip gitsinler.
(bkz: al abi bi snickers ye)
alırsınız üçün birini.
ozaman amerikalılarda topraklarını kızılderililere versin.
Fazlasıyla katılıyorum. Sussunlar biraz.
Gerekirse bm barış gücü tc'ye müdahale etmeli ve bu zulüm diktatöryasının barbarlığına son vermelidir.

Bu doğrultuda ermeni mallarını önce gasp edip ardından yağmalayan tc öncelikle savaş suçlusudur, doğru!
Ermenilerin tek gasp edilen hakki olumdur bizki onlara kucak actik gebermelerini engelledik madem oyle gasp edilen haklarini geri verecegiz yakinda. Soysuz asagilik kopek ermenilerin tek hakettigi sey olumdur!
Hangi gasp edilen hak? Nasıl bi rüya sizinki? Ortada hak aranacak bir durum varsa oda Türkiye Cumhuriyeti'nin hakkıdır. Tersini düşünen siktir olup gitsin mümkünse?
ermenilerin içine içine işlenmiş sığ düşüncedir.

geçen sene bizim köyün yani daha doğrusu annemlerin köyünün (malatya-arapkir) facebook sayfasında ermeni bir kadının, bu topraklar bizimdi, bizi attılar falan diye ingilizce bildiği kadarıyla bir şeyler saçmalamış. salağa dedim, burası şu an bizim, bir zamanlar amerika'da yerlilerindi. şimdi bu neyi değiştirir kro musun dedim. kız kendine geldi tövbe etti müslüman olmadı ama.

şaka bir yana bu olayı yaşadık. yani artık rahatsız edecek boyutlara geldi bu spastikler. ermenilere sormak lazım. diyelim ki sizin, ne yapacaksınız? gelin alın hadi?
bir siz eksiktiniz amk.

edibüdü; amk derken bir spor gazetesi kast edilmiştir.
zamanında rus ordusu'nu arkalarına alıp kars'ta, erzurum'da gebe kadınların karnını deşip içindeki fetüsü çıkartıp kafasına çivi çaktıkları için iade edilmemesi gereken haklardır.

olmamış bir soykırım* için yüz yıldır ağlıyorlarsa bu haklarını iade edersek bin yıl daha zırlarlar emperyalist devletlere.

not: ailem o topraklardaydı. ermeni tehcirini de gördük dersim ayaklanmasını da. misâl babamın süt annesi, bütün köy "gömemeyeceğiz" diye ağlarken, son nefesinde bile inançlı bir hristiyan olarak ölmüştür. kirvesi ise dersim'den sürülenlerdendir. bu konuda bilmediğim bir şey söylemeniz mümkün değil.