bugün

Kötülüklerini görmedim iyi insanlardı.
Yıllarca bu topraklarda yaşamış bir topluluk.

KAfatasçı kurtçuklara göre hepsi Haindir.

Adile naşit gibi büyük bir sanatçının dahil olduğu millet.
Tarih boyunca med,ahameniş,part,sasani,pontus,romalı,bizans,salari,şirvanşah,gürcü krallığı,selçuklu,osmanlı,abbasi,sovyet ve revan hanlığı,safevi yarrağı yemekten folloş olan millet.

Edit:kapadokyalılar da sikmiştir unuttum.
15 bin yıllık tarihleri vardır. kürtlerin 25 bindir.
hrant dink'in ermeni soykırımı hakkında ''ermeniler unutmalı, türkler gerçekle yüzleşmeli'' dediği için diaspora ile papaz olduğu millet.
Türkler tarafından soykırıma uğratılmayan ulus.
anadolu'nun mozaik taşlarıdır.
Mütevazi insanlar.
T rkler tarafından katliama maruz kalmış bir halk.
Sadece türkler değil fars,zaza,yunan,gürcü,romalı gelenin siktiği gidenin geçirdiği halk

Her sizi sikene soykırım diyecekseniz ohooo dünyanın %70 i size para vermek zorunda.
kadim bir millettir. aramızı bozmak isteyen şer odakları olsa da her zaman dostlarımızdırlar.

zito!
bu ülkenin gerçek sahibi falan değillerdir. özellikle doğuda ki hak iddia ettikleri yerler kadim Türk yurdudur. bunları tarih söylüyor, bilim söylüyor. kendileri arada kalmış ezik ve soysuz bir millettir. iyileri tenzih etmek isterdim ama çok az sayıda onlarda.
doğudaki illerimizde hakaret olarak kullanılan milletin ismi. mesela birine hakaret etmek istediğinizde 'ermeni tohumu' demeniz yeterlidir ve oldukça ağır bir hakarettir. varın gerisini siz düşünün. söylenecek milyonlarca şey var bu şerefsizlerle ilgili de susalım şimdilik. gece gece gerilmeyelim.
Bunların bir de tohumları vardır beş para etmez.

Evet.
rus götü yalayarak devlet kurmuş, Azerilere, Osetlere, Çeçenlere yaptıklarına dünyanın göz yumduğu orospu çocuklarıdır.
türkleri sevmeyen osmanlinin sevdigi irkmis.

özünde iyidir ermeniler severim.
Halbu ki bu 3 millet sana aşıktı.

By faşist.
iyi kalpleriyle tüm dünyaya nam salmış insanlardır. elbette kıskananlar olacaktır.
görsel
Soysuz köpeklerdir.
iyi kalpli insanlar olsalar da turklere kalplerini kapatmislardir. en azindan ermenistan'daki ermeniler oyleydi. gerci bir kotuluklerini de gormedim ama turk oldugumu ogrendikten sonra genelde soguktular. yani dedemin dedesi, dedesinin dedesini kesti diye bu ne dusmanlik diye dusunmeden edemiyor insan. ama nafile. milliyetcilik hastalik.
iyileri var, kötüleri var, çalışkanları var, tembelleri var...

yani tüm diğer insanlarda, halklarda, uluslarda olan özelliklerin hepsi onlarda da var. tıpkı türkler, kürtler, süryaniler, araplar, farslar kısacası tüm dünya gibi.

ötekileştirmeyin- ötekileşmeyin.
Türkler gibi insanlar , Kürtler gibi insanlar , Araplar gibi insanlar , Ermenisinin türkünü kürdünü bırakında . insanlığa bakın insanlığa ötekileştirmeyin artık gerçekten sıktı şu aşırı mıllıyetcılık kavramı
iyisi de var kötüsü de var her insan gibi.
Ellerine fırsat geçse tüm türkleri bir kaşık suda boğacak olan topluluk. şans eseri bir tane türk kalırsa ona da siz bize soykırım yaptınız diyerek onu da rahat bırakmaz. böyle bir toplumdur ama biz yunanlıları sevdiğimiz gibi kendilerini de çok severiz.

candırlar, canandırlar,şekerdirler, ülkemizi çok severler.

(bkz: hey masallah)

Köken olarak da iranlı değil hint-avrupalı olan ayrı bir halktır arnavutlar ne kadar iranlı ise bunlar da o kadar iranlı.