bugün

yanlış bir tespit. aşırı diksiyon güzel konuşmaktır. kişinin bol kitap okuduğuna delalet eder. ancak düzgün türkçe konuşacağım diye "ya neapıyosuuğn, iyiyiiğim ben dee" şeklinde konuşmalar ibnelik alameti olabilir. bu erkekte de kadında da iticidir.

(bkz: kerimcan durmaz)
Dedi kepçük ağızlı abazan yazarımsı. Ve tabiki yalan ...
Konu diksiyon değil de fiksiyonmuş gibi geldi bana.
anadolu çomarı şivesinden kurtulamayan malın kıskançık hezeyanlarıdır.

türkçeyi çok güzel konuşurum ve tonlamalarım da gayet yerindedir. diğer taraftan da azgın heteroseksüelliğin kralıyım.

sensin lan *bne.
şimdi asıl sorun, tüm ibneler kendini görüp başlığa girip diksiyonu güzel sanacak.

hey ya.
(img:#1973010)
derdini düzgün anlatabilen insanları göme göme, sizin yüzünüzden 80 milyonluk ülkede özne nesne yüklem ilişkisi kurabilen insan kalmadı orospu çocukları. iyice bozun ülkeyi aynen devam.
birilerinin diksiyonu bozuk, gözleri yaşlı. abiciğim hadi, hadi. köylü değiliz diye bu kadar da olmaz ki ama.

nedense varoş ara mahallelerde oturan, ailesi istanbul denilen yere göç edeli 20-30 yıl olmuş insanlar şimdi de diksiyonumuza dil uzatıyor.

görsel
görsel
gizli gay beyanıdır.

ülkede nazik olanın ezik görülmesi gibi bir olaydır. nerede öküz, sorunlu tip var onlar ilgi çekiyor. ortadoğu bataklığının alameti farikaları bunlar. çobana bak koyunları tahmin et.
Yok öyle bir şey ya. Diksiyon insanı insandan ayıran en büyük şeylerden biridir. Konuşma şekli, şive, hitap... insanın karakterini belli ediyor bence.
sozluk ici ben de kufur etmeye basladim.
33 yasindayim eskiden sozluk ici bir am bile yazamazdim cekinir ve kabalik olarak gorurdum.

simdi hepsini yaziyorum.bir kere basarinca devami geliyor.
Homofobik yazarın tespit sıçmığıdır.
ne alaka canım çok kitap okuyan biri olduğum için konuşma tarzım diksiyonum iyi ve düzgün.
Keşke hepiniz ibne olsaydınız o zaman.
ibnelik değil ama bir sapıklık ibaresi olarak görünmesi doğal. Nerede bir ruh hastası varsa dünyada aşırı kibar. Ben çok kibar birine denk gelirsem uzaklaşmaya çalışırım. Neden oda bir seri katil olmasın ? Sonuçta biz Amerikan seri cinayet filmleri ile büyüdük
isteyenin bir, vermeyenin iki yüzünün kara olduğu hatta yüzsüz olduğunu belirten durum.
kedi ciğer hikayesi yine.
özellikle aşırı düzgün diksiyonlu erkeklerin yumaşaklık durumu yaşıyor olması hadisesidir. iş ortamlarında bile tonlamalarımda hafif hanzoluğu eksik etmem, öyle de sert alfa bir erkeğimdir derler.
Öyle değildir ama öyle anlaşılırdır. Kadınlar tarafından bile böyle algılanıyor. Hiçbir zaman anlam veremediğim bir kafa yapısı.
diksiyon kelimesinin istemsizce ereksiyon olarak okunabildiği başlıktır.
Aşırı diksiyon diye bir şey yoktur. Düzgün diksiyon ya da bozuk diksiyon vardır.

ibneliğin diksiyonu ise bambaşkadır. ibneler ibne gibi konuşur. Anlarsınız.
o bahsettiğin diksiyonun vurgulanması. yoksa istanbul Beyefendisi tanımının çok önemli bir kriteri olan diksiyonun cinsel yönelimle bir ilgisi olamaz. ayrıca keşke sizler de tırnak içinde ibneler gibi konuşabilseniz. layklık elden gıdıyeaaah diye konuşan çomar yerine onlar gibi konuşmanızı tercih ederim.
Her harfin doğru telaffuz edilmesine dikkat etmek titizlik gerektirir. Genel olarak erkekler hayatına fazla titizlik getirmez. Titiz erkek saçma bir şekilde ibne muamelesi görür. Şu anki Diksiyonum ve ses rengimle dublaj yapabilirim ama gündelik hayatımda arkadaş ortamında "koyayım" oluyor "goyim". "Kalın" oluyor "galın".