bugün

Kendilerine güzel gözükmek için…
Jason statham gibi omuzlarımın olması için. Çok uğraşıyorum ama bir türlü istenilen noktaya gelemedim. Enflasyon nedeniyle gıdaya ulaşamıyoruz efenim. Açız.
kafa - beyin - yetenek olmayınca yapacak bişi yok. sizi hiç vücut yapmış bilim adamı, filozof , ozan vs gördünüz mü
Sadece fizik arayan kadınlara da kafam girsin.

Evet
kendine olan saygi.
Egitimle kulturunu, genel bilgini,
Kariyerle toplumdaki statunu, gelirini nasil ki maksimum seviyeye cikartmanin ilk sebebi kendine olan saygiysa,
saglikli ve estetik bir vucut icin calismaninda en buyuk sebebi kendine olan saygidir.
En azindan benim icin.
1. kendi kendimi beğenmek,
2. karşımdakine "razı olmamak".. belli özellikleri olan kadınlar da, birine "razı olmayı" istemiyor, onlar da diğer bütün paketin yanında fiziksel güzellik arıyor.
sugar mommy bulmaktir.
daddy de olabilir, bilemedim simdi.
vücut yapmak allaha mahsustur.

görsel
kalp-damar sistemini eline almaması koşuluyla her erkek en az bir sene düzenli şekilde vücut geliştirme sporunu yapmalı ve duruma göre abartmadan devam etmelidir. ağırlık çalışması sonrası vücuttaki o rahatlama hissi için dahi bu spor yapılır, yeter ki kalp-damar sağlığı riske atılmasın.
akşama kadar it gibi çalışıyorum, spor yapmaya enerji falan kalmıyor. eve gelip felçli ali rıza bey gibi oturuyorum tv karşısında. siz bu parayı nasıl kazanıyorsunuz da spor yapmaya falan da enerjiniz kalıyor amk.
Karı kız düşürmek diyorum ve arttırıyorum.. puahsjsksksl.

Gıcığım.

Evet
(#46903669)

Benim adımı lütfen kullanmayın.

Teşekkürler.

Evet
birincisi spor salonu sayesinde kadınlarla tanışmaktır. ikincisi kas yapıp kadınların ilgisini çekmektir. üçüncüsü de sağlıklı kalıp form tutmaktır.
vücut olarak göbek yaptım ileride lazım olur.
--spoiler--
kafa - beyin - yetenek olmayınca yapacak bişi yok.
--spoiler--

Ben Bi tane 3 yabancı dil bilen, bilgisayar mühendisi, yurt dışında 40 binden fazla elemana sahip bir şirkette yöneticilik yapan birini tanıyorum ama genede sen daha iyi bilirsin tabii.