bugün

bazılarının aklına bile gelmiyor olmasından iyidir.
(bkz: yok daha memeler)
Sevgilisi olmayan veya kocası tarafından sikilmeyen bayan beyanı.
Kötü bişey değildir. Düşünürüz düşünmeyiz eyvallah ama bu topraklarda hala tabudur ve düşünülmesi gereken asıl odur.
bundan utanmadığım gerçektir. seks düşünmenin neresi kötü. seks yaptıktan sonra da düşünüyorum. asıl düşünmeyenin durumu kötü bence.
açık açık yalandır. futbol?
damarlarimizda dev gibi testesteron dalgaları cidarlarini zorlarken on saniyede bir aklımıza gelir.he kardaş yalan değil.
şimdi kimse freud reyizin libidosunu inkar etmiyor da bunun tek taraflı olmadığı gerçeği var , kızlar düşünmüyor sanki *
kızlarda zaten sabah akşam bilimsel şeyler düşünüp kendileri, ülkeleri, dünya için yararlı şeyler yapıyolar.

bu devrin kızlarının düşündüğü tek şey "yarrraktır." bu yarrraağın bir adı var elbetteki. örnek berkecan. yusuf. gibi.

o onla çıkmış bu bunla çıkıyor yok ben onla hiç çıkmadım. sabah akşam bu saçmalığı yapmaktansa üremeyi düşünmek daha insancıl daha fazla zeka ve hayal gücü gerektiren bir eylem. ayrıca sağlıklı. sağlıksız olsanız bunu düşünemezsiniz.

diyeceğim o ki, asıl kızların aklı fikri sekste. erkeklerde. erkekler konusunda kafayı yemiş durumdalar. cidden sağlıklı değiller. uçmuş bu yeni nesil. harbi bak.
ya lebbi şükür yine akş"am" oldu.
öğlenleride düşünüyoruz. kesin bilgi.
hem kadınlar cısılcıbıldak gezsin, bize karışmayın filan desinler, hem de "niye cinsellik düşünüyorsun" diye ayıplanalım. deniz dalgalanıyorsa suç rüzgarın.
seks bir ihtiyac mi yoksa hayatin ta kendisi mi.
ben öğlen de düşünüyorum.
Öğlen ne yapıyormuşuz?
Sabah çay ve sigara ilk aklıma gelen şeydir. Akşama doğru, bahsi geçen konuyla ilgilenirim. Demek ki ıstisnalari olan bir gerçekmiş.
Libido denilen Bi durum söz konusu aslında libido yaşam enerjisi gibi bir şey hayatta yaptığımız bir çok şey buna bağlı.
yok öyle bişey; sadece sabah akşam değildir.
kuşluk ve yatsı da da.