bugün

Gece gece beni uykumdan etmiş ciddi bir sorunsal.
Ciddi çünkü böyle sevimli kelimeler yerine hakaret ve argo içerikli kelimeler kullanmayı tercih ediyorlar. Böylelikle sempatiden, samimiyetten uzak bireyler yetişmiş olacak. Korkunç.

Toplumun öyle bir baskısı var ki, bir erkek öbürüne canım, tatlım, hayatım gibi kızların günlük dillerinde sık sık kullandıkları kelimeleri kullansa direkt başka gözle bakılıyor; ibne, top, gay gibi yakıştırmalarda bulunuluyor. Buna istinaden erkekler kendilerini ispatlamak için daha fazla argoya ihtiyaç duyuyor, ne yazıktır ki ülkenin şiddet oranı artıyor. Yazık gerçekten.

Abdurrezağın ahmet'e aşkım, ali'nin mehmet'e birtanem, yahya'nın nuri'ye bebeğim diyeceği günler için çabalayalım!
Kadın gözüyle bakan sözlük kızına ilginç gelen ama aslında bir erkek için oldukça normal bir durum. Birbirimize tatlım, balım, çiçeğim, diyerek mi samimi olacağız? Biz böyle de gayet samimiyiz zaten. Gerçek samimiyetsizlik kızlardadır. Bir erkek saçın tıpkım s*kim gibi olmuş diyebilir ama kız illa iltifat etmek zorunda hisseder çünkü samimiyetsiz. Hem de birbirimize tatlım, bi tanem, böceğiö yakıştırmaları doğamıza aykırı. Biz bunları ancak sevdiğimiz kız kişisine söyleriz*. Bir başka erkeğe öyle dememiz çok şekilsiz bir durum. Kız kıza tatlım vs. Der erkek kıza tatlım vs. Der, yani kıza denir, kıza denmesi yakışır. Çünkü bunları erkek hak etmez ki bir kere. Kirli sakallı tatlı mı olur?..
Bu embesilin, feminist artığının ahırda yaşıyor olduğu iyice belli oldu.

Dedikleri gibi erkekler, aptal sözcüklerin altına sığınıp samimiyet kurmaz Ve birbirlerine hayal ettiğin kelimelerle hitap etmez. tabi, böyle ahır mahsullerinin çevresi hariç.

tezek üstünde yaşayanlara da hayat zor be.. ahah. Pisliklerinizi temizleyin arada, oksijen girsin biraz, sonra yine yazın.
insanların benim hakkımda ne dediğini kafaya takmayı uzun sure once biraktim.

Saçlarımı seviyorum, dokulsunler ve beyazlasinlar istemiyorum.
karı kısmı gibi balım böceğim diyerek aşırı samimi olup, sonra güvenini kazanıp sırtından bıçaklama gereği hissetmediğimiz içindir. erkek kısmı her zaman guard'ını alır, ona göre hareket eder.

birbirine böceğim diyen iki erkekten çıksa çıksa anca yeni beste mana mana mana çıkar.

iki erkek yanımda birbirine böceğim dese, haykırır ve sıçrarım herhalde. hayal edemedim mk.
yanılgıdır. etrafta kimse ( kızlar ) yokken birbirimize canım aşkım deyip yanaktan makas alıyoruz ki. ortamda bir kız var ise yapmıyoruz. gizli bir tarikatız biz şifreli el sıkışmamız bile var. o koç gibi kafa tokuşturma mevzusu aslında "hehehe nasılda uyuttuk kızları dimi aşkoşoroloşkolom" demek.

şakası bir yana başka bir erkek böyle dese bana yanaktan öpecek gibi yanaşır atış menziline girince kafayı gömerim burnuna. pis seni be aşkım neymiş kocaman adamım lan ben.
Yarraam gibi samimi bir kelime varken ihtiyaç duyulmayan önemli de olmayan bir husustur.
bir açıdan güzel bir durumdur, varsayımsal bir konuşma üzerinde

-ahmet bebeğim ya atla arabaya da gidelim artık seni beklemekten sıkıldım ayol.
-emrah yavrum tıraş oluyorum neden tavır yapıyorsun şekerim?

böyle erkeklerle ileride neslimi devam ettirmek istemem şahsen, olamaz yani.
görsel
Yarrağm falan deriz genelde. Askim bebegimden daha tatli bir sozdur.
dostum demek varken aşkım,canım,pompacım ne demek lan?
Tatlım diyeni duydum ben. insanda bunlar üçüncü cins mi sorusunu getiriyor.
(bkz: kaymaz mısın tarçınıma)
ona bakarsan kadınlarda haceti çıkarıp

sidik yarıştıramıyor.

eh eh.

kaba kelimeler kullanalar da yok değil

ama bazı arkadaşlar nerelerde dolaşıyorsa

hep böyle yontulmamışlarla birlikteler anlaşılan.

genellikle ; birbirimize arkadaşım, biraz daha

fazla samimiyet varsa kardeşim diye hitap edilir

öyle yılış yılış, aşiktoşkom falan gibi şeyler

dayak yeme sebebi olabilir.
erkeğin neyi tatlı ki tatlım diye hitap edesin ? erkek bildiğin erkek. yumoşla mı yıkanıyorsunuz anlamadım ki...
Argo daha hoş kaçıyor olabilir. En azından bana öyle.
demesinler zaten. one öyle amk.
Bu algıyı oluşturan erkeklerin ta kendisidir.cümle içerisinde birbirine güzel sözle hitap etmek cinsel kimliğini eleştiriye sebep olmuştur çünkü. Onlara göe erkek dediğin cümle sonunda küfür etmelidir.
Kızları hor görmemek lazım bu mevzuda. Aslında kanka hacı müdür kanki kardeşimden ötesi değildir bu sözler. Hepsi arkadaşlıktan ötesini ifade eder. Saygı duymak lazım.
(bkz: gazanfer abinin karaciğer çalışmıyor sus)

yumuşaklığını ifşa etmek isteyen erkeğin sorunsalıdır. bir kadın sorunsalıysa eğer sanane kardeşim, sen ne istiyorsan de. millete karışmayın...
- abdullah aşkım yarın cumaya gidelim mi
- yaa, lütfullah seninle mükaleme etmeye bayılıyorum
Önemsiz gibi görüyoruz ama özünde derinlere inilerek araştırılması, üstünde uzun uzun düşünülesi bir sorun bu.
Neticede şiddetin kökeni şiddettir. Temelinde de öfke hali ve sinirlilik yatar. Şiddette meyil de en çok erkeklerde görüldüğüne göre? Demem o ki; erkekler böylesi sevgi sözcüklerinden yoksun olduklarından, adamlığın ise dayakla küfürle elde edildiğini sandıklarından şiddet yanlısı eriller yetişiyor.

Bakın beyler; sevin birbirinizi, öpün, aşkım deyin hayatım canım cicim deyin, bakın nasıl rahatlıyorsunuz.
Ne olacak yani nuri, Hüseyin'e bebeğim derse? Ne olacak mahmut, nejat'a aşkım demek istiyorsa? Çok mu abes? Aman o kutsal erkekliğinize (!) zeval gelmesin.
cinsiyet eşitliği saçmalığının ufak ufak yol bulma çabaları bu başlıklar. referans olarak da şiddeti gösteriyor ki şirin dursun. uyanık olun. kadın-erkek eşitliği ayrı şey cinsiyet eşitliği dedikleri ayrı şey. düşmeyin bu tuzağa. aile kavramının dinamitidir bu söylem.
Aptal olmadıklarındandır.

iki erkeğin toplum içinde birbirlerine aşkım demesi hem hukuksuz hem de ahlaksızdır.

iki erkeğin yalnızken aşkım vs. demesi ahlaksızlıktır.

Ayrıca tutarsız bir savunma. Eşcinsel erkek ve dişi çiftlerde heteroseksüel çiftlerden çok daha fazla şiddet eylemi olmakta.
hiç görmedim

belki ibeneler söylüyordur.