bugün

uzun sürmüş bir sevişmenin kalıntısını taşıyan kadındır o.
sürmek yok, sürtünmek var!
kokulara cinsiyet yakıştırmayı sevmeyen kadındır. kokudur sonuçta cinsiyetle ne alakası vardır. çiçeklerden, meyvelerden, ağaçlardan, baharatlardan, elde edilir sonuçta kokular. bunların da pek cinsiyet belirleyici bir özelliği yoktur.
erkeğinin kokusuyla sürekli sarhoş gibi gezmek isteyen kadın.
erkek parfümü sıkan kadından beterdir.
ben anlamıyorum arkadaş, hoş kokmak adına güzel bir davranış olur ama erkeğin dikkatini mi çeker, kadının dikkatini mi çeker karar veremedim.
Erkek gibi kadındır.
(bkz: çüke sürülecek parfüm)
eski sevgilisini hatırlayarak sanki yeniden yanındaymış gibi hissetmek adına , eski sevgilisinin kullandığı parfümü süren kadın olabilir.
beğendiği,beraber olduğu ya da özlediği erkeğin parfümünü kendisi kullanarak onu yaşatmak ister.
illa birini hatırladığı, özlediği veya sevdiği için değil, odunsu kokuları sevdiği içindir. ya ne olacağıydı.
armanı acqua yı beğenen kızlar biliyorum , hoşlarına gidiyo sanırım.
erkek parfümlerinin kadın parfümlerine oranla daha güzel kokmasından kaynaklanıyor olabilir.
not: ben kullanmıyorum ha.*
belki de parfümün erkek-kadın için olup olmadığını anlayamamıştır. hor görmemek lazım. *
bi üst modeli; (bkz: traş kolonyası sürüp mevlide giden babaanne)
hiç kıskanmayan sevgiliyi kıskandırmaya çalışan kadın olabilir. koklayan erkek ''biraz tuhaf kokuyorsun'' diyecektir. ha işe yarar mı bilemem. *
Etrafımda bir dolu bulunur bu kişilerden. Nasıl bir zevkse artık. Daha kalıcı diyorlar.
Kullandığımız parfümleri önce Unisex sonra da tamamen bayan olarak adını çıkartan , sonra bize mk atan kişilerdir.Neymiş efendim bayan parfümü kullanan erkekler varmış. Bilmez ki , vakti zamanında birçok hemcinsinin o erkek parfününü kullana kullana önce unisex sonra da bayan parfümü olarak evrimleştirdiğini.
erkeklerin bayan parfümünü çekici bulması için ve bayanlarında erkek parfümünü çekici bulması için üretildiği düşünülürse çokta saçma olmadığını gösterir demekki karşı cinsin kokusu daha hoş geliyormuş insana.
kadınlar kokuya çok önem verirler, bol bol sıkarlar.amma ve lakin güzelinden.kadınsı olanından.

bunu yapanın büyük olasılıkla sakladığı taşşağı vardır.öyle böyle değil 1 kilo falandır kanımca. nede olsa 'bayan'.

(bkz: kadın o kadın)
bir çok kızın erkek parfümünden hoşlandığını bilmeyen erkekler olması dolayısıyla açılan başlıktır.

not : abartma dostum bu o kadar da abes bir durum değil evet bazı erkek parfüm kokuları hakikaten güzel.
(bkz: bıyıklı kız)
kokunun fark edilmesinden sonra, bayan arkadaşları tarafından çok çekici görünmeye başlayan bayandır.
Sevişirken erkeğinin bir erkekle seviştiğini düşündüren mal bayandır.
erkek arkadaşının kokusunu her an hissetmek isteyen bayandır.
kadın parfümü bulamadığından erkek parfümü alan bayandır.