bugün

entry'ler (1258)

sevgilisine atkı ören kız

Atkıyı bitirince çoraba geçmek konusunda tereddüt etmezdim şahsen.. Dikkatli olmak lazım.

dilenciye sahte 100 tl verip mutlu etmek

Sabah sabah okuyunca yarılmama sebep olmuştur. Gülsem mi ağlasam mı bi türlü karar veremiyorum şu an.

türkiye nin en güvenilir isimleri

(bkz: at yalanı)

defol git diyen sevgiliye verilebilecek tepkiler

Peki denilebilir..

evliyim ne yapmalıyım

(bkz: montla sıç)

otobüsten indikten sonra eve 3 km yürümek

insanı zorla araba sahibi yapar.*

bağzı insanların tırnaklarının çok bakımlı olması

(bkz: kahrolsun bağzı şeyler)

türk kızının layıkını bulduğu gerçeği

Görünen o ki Türk erkeğinin layıkını bulduğu gerçeğiyle paralellik arz eder.

otobüste kitap okumak

ineceğim durağı unutup iki durak geç indiğim gün vazgeçtiğim eylemdir kendileri. En güzeli müzik dinlemekmiş meğer..

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

Dünyayı sırtından indirince daha hızlı koşarsın.. Bak kuşlara?

Yeni hayat felsefemle gayet uyumluyuz, uçmasak da epey yol aldık galiba..

bir şişe su 50 kuruş tuvaletin 1 tl olması

50 kuruştan iki şişe su içilir, tuvalete tek seferde gidilirse paralar eşitlenmiş olacağından ortada problem kalacağını sanmıyorum.*

gıcık olunan kelimeler

bebito, çiçito, çiçeem ve türevleri..

çamaşırını banyodan banyoya değiştiren erkek

Her seferinde farklı banyo olursa bi düşüneyim bakayım.. Zor iş. Anam bana ne yaa. Naparsa yapsın.

eve elektrikli süpürge tutan seksi erkek

camları da tırıldatır, yerleri de parlatır. deyim yerindeyse yani.

miley cyrus

wrecking ball klibini izlediğimde yeni imajı ile hormonları fazlaca çalışan bir oğlan çocuğunu andıran ama ses olayına gelirsek güçlü ve iyi bir ses rengine sahip olduğu anlaşılan eskinin hanım şimdinin çılgın kızı. sanki klibindeki tema kendi ruhsal durumuyla ilgili gibi. ha bu arada dili konusunda yapılan yorumlara da katılmamak elimde değil.

kalp kırmadan ağzın kokuyor deme yolları

çok samimi olmadığınız bir insanın kalbini kırmadan bunu söylemenin pek imkanı yoktur. olsa olsa hızla topuklar, kokudan kurtulmak için kaçarsınız. ama gerçekten samimi olduğunuz sevdiğiniz ve hayatınızda yeri olan bir insan ise işte o zaman kibarca söylenebilir veya ne bileyim bir diş doktoruna görünmesi gerektiği, midesinde problem olup olmadığı, aç olup olmadığı vs. sorularak bunun bir sorun olabileceği anlatılabilir. belki biraz incinse ya da utansa bile çözüm arayacaktır.

kezbanın otobüs camında bıraktığı yağlı saç izi

kadınların otobüs camına kafalarını dayamak gibi alışkanlıkları olmadığından o yağlı saç izi asla kezbana ait olamaz, kesin türk erkeğinin işidir. o da abazan mıdır değil midir artık kendisi daha iyi bilir.

troll e türkçe karşılık bulalım kampanyası

(bkz: deyyus)*

fransız olmadığım için her gün utanıyorum

kendisine -biz de senden her gün utanıyoruz napalım.. demek isterdim.

lütfen paranızı unutmayın

eskiden atm önce parayı sonra kartı verirdi, kartı unuturdum. şimdi de önce kartı sonra parayı veriyor, bu sefer de parayı unuttuğum oldu. dalgınlığımın ağzına tüküreyim. en azından bişeyler yazmışlar.