bugün

(bkz: Diesel fuel for life)
Bir dönem Tom ford Black orchidi severek kullandım. Sonra baktım ben bir fıs sıkıyorsam arkadaşım 3 fıs sıkıyor kullanmayı bıraktım. Parayı sokakta mı topluyorum anasını satayım.
Benim o sayın yazarlar. David Beckham favorim.
genel olarak erkek kokularını daha çok seven kadın tipidir.
Kokusunu seviyordur.
ki bu kokular kadınlar sevsin diye yapılmadı mı? Ancak çevresine erkek çekeceğini pek sanmam. koklayın yalnızca, sürmeyi denemeyin.
Ben de arada nisanliyim parfümünün sikarim. Bence erkek kokuları daha güzel kokuyor.

Kokudan anlayan kadındır.
Fazla baharatlı ve daha kalıcı olduğu için ilgi duyduğum doğru ama kullanmaya kadar vardirmadim işi hiç.
iticidir.

erkek kolonyası hastaları var birde bunların.

edit: noktalama.
Erkek Olmak isteyen kadındır.
Vardı öyle bir arkadaşım, erkek parfümü kullanırdı. Biz de anlam veremezdik ama zevk meselesi. Bir ara ben de erkek parfümlerinin kadın parfümlerinden daha güzel olduğunu düşünürdüm. Ama hiç özellikle kullanmadım. Ama calvin klein ın one ı çok güzel, gerçi o unisex ama erkek parfümüne benziyor.
Erkek parfümü mü kaldı, hangi age'de yaşıyorsunuz minakim ?

Ayrica;

(bkz: Versace eros)
Odunsu kokuları sever.

Türkiyedeki kadınlar olarak odun severiz doğrudur.
Erkek parfümleri kadınlar, kadın parfümleri erkekler tarafından beğenilmek üzere hazırlandığından beğenmesi doğal olan kadındır.
Unisex olanlar tercih edilebilir.
Ama erkek parfümü ne mına koyim.
Erkek parfumunden hoslanmayi cok yanlis anlamis hatun kisisidir. Onlar erkeklerin ustunde guzel, cok seviyorsun kokuyu diye de sıkılmaz ki.
Cartier Declaration D' Un Soir EDT bu ise doğru tercihtir..
Kullanıldığı parfüm lacoste ise zevklidir de.
sevdiğinden ayrı olan bayanın kendini güvende ve onunlaymış gibi hissetmek istemesinden dolayı yaptığıdır. ayrıca daha kalıcılar. evet, evet sahteleri bile. duyduğuma göre bendeki kokusunu değiştirmiş, vay halime. *
bazı erkek parfümlerini değil üzerine kokusunu sürünmek o kokuyu hücrelerine hapsetmek istiyorsun.
çok iyi anladım ben bu hatunu. öyle dehşetengiz bir koku çıkmış ki ortaya hatun dayanamamış sıkmış üstüne başına. haklıdır bence.

bugün yolda yürürken yanımdan geçenin kokusu beş on adım gidene kadar sardı sarmaladı beni. arkama dönüp baktım dünkü veletmiş sıpa. yanlış anlamayacak olsa parfümünün adını soracaktım. ayaküstü derdest etti beni neyse o parfümün adı artık.
doğru yoldadır. bazı kokular hariç çoğu kadınlara da yakışıyor. erkek parfümü güzel olm kadın parfümleri çok boktan lan. ck nin unisexleri var zaten. one veya be. tavsiye ederim. sizin de çok sikinizdeydi.
Erkek parfümü değil de unisex parfüm sıksa daha iyi olacak kadındır.
Hem sert bi koku olur hem de yolda yürürken çift cinsiyet taşımaz.
16 yaşındadır.
sevdiğinin kokusuyla sürekli sarhoş gibi gezmek isteyen kızdır.
brut kullanabilecek cesareti kendinde bulandır.
madem kullanıcak armani code kullansın dediğim bayandır. ne güzel bir kokudur o allahım.