bugün

Kediler ne yapsın onlarda tüm kızlar bıyıklı. Bizim türümüz en azından epilasyonu bulmuş.
(bkz: bıyıklı kadın)
(bkz: üff snne be slk)
epilasyonun ne için kullanıldığını bilmeyen kızlar...
farklılık arayan kızlardır.
sakkalı kızlar tanıdım.
görsel
şakirt kızdır efenim. sünnet için bırakır.
pala bıyık bırakmasını tavsiye etmedigimiz mahallenin delikanlı kezban ablası.
Fazla tiras cildi bozar zihniyetinde olan insan cesididir.
doğalım diye geçinen ama akşamları evde bıyıkları için ağlıyan kızdır. neden aldırmadıkları bilinmeyen konudur.
en uyuz olduğum kız cinsidir. yahu çok mu zor bir kuaföre gidip iki dakikada şu lanetlerinizi yoldurmak. gerçi öyle kızlara rastlıyorum ki kuaför yerine mahalle berberini önermek zorunda kalabiliyorum gidip bi tıraş olsunlar diye. yani illa dalga geçirteceksiniz kendinizle değil mi, hoş bişey mi bu.
görüntü kirliliğidir.
ayran içmemelidir.
Kollarindaki killar coğu erkeğinkinden fazladir. Kabul edilmesi gereken bir o kadar zor bir durumdur.
Espirileri bıyıklı kız kadar itici olan konudur.
bıyık kadınların hepsinde var ama kadın yada erkek fark etmez insan biraz kendine dikkat etmeli, bıyığını almayan kızlar kaşlarınıda almıyo, ortalıkta kurt adam gibi dolaşyolar, ıyyy, tüüü, kaka. burdan bıyıklı kızlara sesleniyorum, yüz ağdası kaç kuruş? biraz dikkat edin nolurr.
ülkü ocağına çıkmak için bırakmışta olabilir.
bu kızlar aslında çevredekilerin görüşünü önemsemez. Bu kızlar cesaret örneğidir cesur insanların sayısı azaldığından koruyalım onları bağırımıza basalım.
liseye geçmeden önceki kızdır.
bıyıklı olduğunu genelde kabul etmez bu tür kızlar. ayran falan içerler, kapatın gözlerinizi.
Bu kızlarda testesteron hormonu fazla salgılanır. O yüzden bir erkek gücünde bile olabilenleri vardır. Kavgaya girmeyin derim.
biyiksiz kiz yoktur, biyiklarini almayan kiz vardir.
sakallı kız göre çekicidir.
Lazerden agdadan haberi olmayan kiz modelidir. Yada biyiklariyla mutlu olan kizdir. (bkz: uff snne be slk)