bugün

çevresindeki kıllarla birlikte komik görüntüler oluşturan insan organı.
bayanlarınkinin yanında hic bir anlam ifade etmeyen erkek organı...
erkeklerinde memeliler grubuna girdiğinin kanıtı olan organ.ama ne işe yarar bilen yok.*
köreltilmiş dişilik için örnek teşkil edebilecek olan sütsüz meme.
vücüt çalışıyorsanız, zayıf kadınlardan daha belirgin olan hede.
hemen altında et büyüyünce 'kanka ben meme kanseri oldum galiba' gibi repliklere maruz bırakan.
dillenmemesi gereken şey, organımsı.
hiç bir zaman içinde süt olmayacak meme türü.
araştırmalara göre vucutta hiç işe yaramayan bir bölge...
anne karnındaki embriyoların gelişimlerini dişi gibi sürdürmesinden dolayı oluşan şeydir. 8. haftadan sonra cinsiyet belli olsa da memeler her iki cinste de oluşur. bazıları memesi var diye amı da var sanıyor ama öyle değil lan!
kör bağırsak* ve yirmi yaş dişi ile birlikte kusursuz tasarım safsatasına götleriyle gülen organların içindedir.
eğer göğüs üzerinde * güzel bir dövme ile kombine ediliyorsa gayet seksi olabilen memedir kendileri.
şimdi baktım da kendisine ne gereksiz bir şey yahu. işe yaramayan bir şey ne diye durur insan vücudunda.
büyükse bir erkeğe hiç yakışmaz.
ne sikime yaradığı bilinmeyen bir organım(ız)dır.
kaslarını geliştirmiş erkekte gayet de güzel ve çekici duran bir organdır, hatta erkek soyunuksa memeleri düzgün mü diye kol kaslarından önce baktığım organdır.
kilolu erkeklerde sarkıktır.

bir erkek evladı olduğum için kaslıya girmiyorum.
hafif kilolularda 75b olur bu meme.
onemsiz gibi dursa da normalin disinda bir durumda olursa sorun yaratir.

memenin kiymetini bil.
balon nasıl yokla var arasındaki çizgiyse, erkek göğüsüde olmayanın etrafını çevrelemez mi, sayın okuyucu, bu yüzdendir ki, meme kası değil, göğüs kası denir.
uçlarına "süt ben'i" diyerek
espri yapılamayan memelerdir.
bebeğin cinsiyeti gebeliğin 3. ayında ortaya çıktığı için, boşu boşuna gelişen yumuşak erkek dokusu.
bir çok kişinin düşündüğünün aksine kanser olabilen bir organdır, hatta kadınlardakinden daha tehlikelidir.
süstür.
görsel